Autor: Starosta - z obdrženého emailu Publikováno 10. 7. 2017 15:58

Nález nabíječky

Při úklidu po nedělním pouťovém odpoledním programu 9. července 2017 byla na hřišti nalezena nabíječka mobilního telefonu nebo tabletu. Pokud by ji někdo postrádal, je k vyzvednutí v kanceláři obecního úřadu.

Autor: Starosta Publikováno 10. 7. 2017 15:53

Úspěchy čisteckých sportovců

Ve dnech 23. a 24. 6. 2017 se v Dolním Bousově jel závod motocyklů Jawa 50:  "FICHTL Mazec 24 hodin". V kategorii "originál", tedy neupravené stroje, obsadila druhé místo čistecká posádka kolem Martina Plecháče - "Neřádi co si rádi zařádí".

V sobotu 8. 7.2017 se ve Štikovské rokli u Nové Paky konal závod Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu juniorů. I zde do bojů zasáhli čistečtí. V kategorii 125 ccm obsadil celkové 7. místo Jirka Hubálovský na stroji Yamaha a v kategorii MX 2 Junior se celkově na 10. místě umístil Petr Grof startující za CERMEN racing team na stroji KTM.

Všem závodníkům blahopřejeme a držíme palce v dalších podnicích.

Obec Dolní Kalná shání ekonoma/ekonomku

Sousední Obec Dolní Kalná zveřejnila výzvu k obsazení místa ekonoma/účetního jejich obecního úřadu:

Výběrové řízení - ekonom

Autor: Starosta - z obdrženého emailu Publikováno 4. 7. 2017 14:33

Nový zpravodaj

Do domácností byl distribuován aktuální obecní zpravodaj Z pod Hůry. Jeho elektronickou podobu včetně správného bankovního spojení pro případné donátory oken na čisteckém kostele najdete kliknutím sem.

Autor: Starosta Publikováno 4. 7. 2017 14:30

Nález klíče

V lesích v horní části obce byl nalezen klíč s koženou klíčenkou. Pokud jej někdo postrádá, lze si jej vyzvednout na obecním úřadě.

Autor: Starosta Publikováno 4. 7. 2017 14:27

Zákaz parkování vedle mostu u garáží

V poslední době se rozmohl nešvar odstavování aut u garáží vedle mostku na Stráň. Ačkoli toto není parkoviště, jsou zde o víkendu odstavována dlouhodobě auta. Problém je v tom, že od pátku do neděle je zde také umístěn kontejner na bioodpad a není možné se přes zaparkovaná auta k němu dostat. Obec prostor nově vytyčí a v budoucnu osadí i dopravní značkou. Pokud bude parkování o víkendech trvat, necháme auta ve spolupráci s Policií odtáhnout.

Autor: Starosta Publikováno 4. 7. 2017 12:10

12. turnaj v závěsném kuželníku

Sportem proti bariérám zve na 12. ročník turnaje v závěsném kuželníku 15.7.2017 v Dolní Kalné.