image

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > ČEZ požádal o povolení k další fázi kabelizace sítě NN v naší obci

ČEZ požádal o povolení k další fázi kabelizace sítě NN v naší obciStavební úřad v Jilemnici zahájil územní řízení o umístění stavby kabelizace sítě NN ve střední části obce od dolní zděné trafostanice po obou stranách silnice I/16 až k trafostanici v bývalém pivovaru. Podrobnosti k tomu najdete ve veřejné vyhlášce zvěřejněné na úřední desce. Důležitým datem je čtvrtek 26. června 2014, kdy na 9:00 hodin je  do zasedací místnosti OÚ svoláno veřejné ústní projednání. Pokud se podaří na záměr pokračování kabelizace územní rozhodnutí získat, tak už není třeba stavebního povolení a stavba se může realizovat. Rozkopaný střed obce tak budeme mít patrně příští rok, pokud akci ČEZ zahrne do svých investic.