Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Začíná intenzivní třídění odpadů v naší obci

Začíná intenzivní třídění odpadů v naší obciOd dubna zintenzivníme třídění odpadů v naší obci. U salaše bude přistaven velký zelený kontejner na bioodpad. K tomu bude po obci rotovat malý kontejner. Termíny jeho umístění se dozvíte v nejbližší době z letáčku, který půjde do domácností. V obci přibudou hnízda se sběrnými nádobami na vytříděný Svozový vůzpapír, sklo a PET lahve. Jejich rozmístění se také dozvíte z letáčků. Nadále třídíme plasty a tetrapakové obaly do pytlů. Ty jsou odváženy každý čtvrtek a můžete si je zdarma vyzvednout v kanceláři obecního úřadu, nebo u obsluhy sběrného auta. Lze také nechat na plném pytli vzkaz a prázdný vám bude obsluhou předán. Rozbité hračky, obuv a poničené (ale čisté) oblečení lze odkládat k dalšímu zpracování do bílého sloupového kontejneru u sokolovny.  Tříděním odpadu ušetříme prostředky za jeho likvidaci a mnoho suroviny bude opět možné znovu použít.


Informační SMS

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš

Tip na výlet

Počasí

Sobota Zataženo 10/6 °C
Neděle Zataženo 9/6 °C
Pondělí Zataženo 9/5 °C
Úterý Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 14/5 °C

Návštěvnost stránek

480678