Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Workoutová sestava u hřiště se může využívat

Workoutová sestava u hřiště se může využívat



IMG_20210824_064233_1CS.jpgV srpnu letošního roku přistoupila obec k rozšíření sportovních možností pro spoluobčany i pro návštěvníky. Na ploše pod obecním úřadem ve třech etapách instalovala firma TEWIKO systems s.r.o. modro žlutou workoutovou sestavu. Ještě zbývá dosít okolí opěrných noh, ale prvek už lze od uplynulého víkendu využívat ke cvičení a protažení celého těla. Celková cena za tuto certifikovanou cvičební soustavu činí 202.607,- Kč. Na projekt nebyly využity žádné dotační prostředky. Obec použila peníze, které získává z daně z hazardu a které jsou primárně určeny na podporu sportu. 

Dodavatelem se stala firma, s níž obec dlouhodobě spolupracuje a od které už v Čisté máme nějaké herní prvky pro děti z předešlých let.

Workoutovou sestavu může na vlastní nebezpečí použít každý zájemce, je však určena především pro dospívající a dospělé, resp. pro osoby vyšší než 140 cm. Pod dohledem dospělé osoby zde ale mohou cvičit i děti.

Lokalitu chceme ještě do budoucna doplnit o odpadkový koš, lavičku, stojan na kola a pokud to technicky bude možné, tak i o pítko na příležitostné sezonní občerstvení po cvičení.


Informační SMS

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Tip na výlet

Počasí

Čtvrtek Zataženo 15/7 °C
Pátek Zataženo 14/12 °C
Sobota Jasno 17/11 °C
Neděle Polojasno 22/11 °C

Návštěvnost stránek

517850