Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Škola a školka pod Hůrou zahají nový školní rok nově

Škola a školka pod Hůrou zahají nový školní rok nověV úterý 1. září zahájí v čistecké školce a škole nový školní rok novým stylem výuky částečně obměněný pedagogický sbor včele s novým panem ředitelem, Mgr. Ivo Chocholáčem.
 Během celých prázdnin probíhala intenzivní jednání na odboru školství LK, s inspekcí a s podobně zaměřenými školami.  Výsledkem je, že se nové vedení školy pokusí učit v malotřídce a to i na druhém stupni základní školy.            

Toto se podařilo prosadit až v závěru minulého týdne. Pokud by byl mezi rodiči a případně i dětmi zájem a navštěvování školy v Čisté, kontaktujte laskavě pana ředitele na kontaktech uvedených v závěru přiloženého letáčku. S ním můžete probrat podrobnosti o výuce, případném přestupu dítěte i další věci s tím spojené.   Více se dozvíte na školním webu, který bude v nejbližší době nahrazen novými stránkami.

Přejeme všem dětem, bez rozdílu věku či navštěvované školy,  úspěšný vstup do nového školního roku, rychlou aklimatizaci po prázdninách a mnoho nových kamarádů.


Informační SMS

8. 3. Gabriela

Zítra: Františka

Tip na výlet

Počasí

Pondělí Skoro jasno 1/-4 °C
Úterý Zataženo 1/-6 °C
Středa Polojasno až oblačno se sněhovými přeháňkami 1/-2 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 7/-1 °C

Návštěvnost stránek

497477