Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Projekce divadelního představení Ovčáček čtveráček v Jilemnici

Projekce divadelního představení Ovčáček čtveráček v JilemniciSrdečně vás zveme na přímý přenos derniéry beznadějně vyprodaného divadelního představení zlínského divadla.

Kino 70 Jilemnice

Ovčáček čtveráček – 7. února 2017 v 17.15 živě z areálu bohnické léčebny v Praze (Divadlo za plotem)
Délka představení: 85 min

„Nekorektní kabaret“ režiséra Petra Michálka kapatultoval zájem diváků v celé České republice do nekonečných výšin. Zlínský soubor musel z kapacitních důvodů odmítnout hostování ve 40 českých městech. Všechna představení jsou beznadějně vyprodána. Pražská derniéra se vyprodala do posledního místa za 8 minut od otevření předprodeje. Přímý přenos bude poslední možností představení shlédnout. Z přenosu nebudeme dělat záznam a divadlo již nebude inscenaci dále uvádět.

Režiséra Petra Michálka inspiroval až absurdní sled událostí okolo udělování státních vyznamenání na podzim. Našel uměleckou paralelu s Havlovskou postavou Hugo Pludka ze Zahradní slavnosti, který dosahuje společenského vzestupu pomocí dokonalého ovládnutí obsahově vyprázdněných frází. Kabaret je tak humornou a vkusnou parodií na mediální svět, který relativizuje pravdu a objektivní skutečnost. V Marku Příkazském našel režisér ideálního představitele Ovčáčka čtveráčka, který snad ani nehraje, ale do postavy se vtěluje.

Vstupné 200,- Kč

 ovcacek.jpg


Informační SMS

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Tip na výlet

Počasí

Pondělí Zataženo 4/3 °C
Úterý Zataženo 2/0 °C
Středa Polojasno až oblačno se sněhovými přeháňkami 0/-1 °C
Čtvrtek Oblačno 0/-2 °C

Návštěvnost stránek

560532