image

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pracuje se i na sokolovně

Pracuje se i na sokolovněWCsokolovna082018.jpgBěhem letních měsíců běží i práce na objektu sokolovny. V suterénu pod jevištěm buduje firma Martin Šmíd sociální zařízení. Dožilé a nevyhovující dvě toalety nahradí moderní WC odděleně pro muže a ženy. Budou zde i umyvadla s teplou vodou. Toto hygienické zázemí bude sloužit pro účinkující při kulturních akcích, jako alternativa k sociálkám ve vestibulu při velkých společenských akcích a především jako sociální zázemí pro akce plánované venku v amfiteatru za sokolovnou, který 

malovani082018.jpg

projde v brzké době rovněž úpravami.

Na přelomu července a srpna nastoupila firma Milana Sušky, která provádí malířské práce na sále, přísálí, ale také ve vestibulu, v předních sociální zařízeních, v šatně a dojde i na zadní trakt, tedy schodiště a prostor baru za jevištěm.

A aby toho nebylo málo, tak ve stejné době nastoupil pan Milan Szilágyi a jeho spolupracovníci, kteří čistí a natírají střechu na sokolovně. Během srpna proběhne ještě velký úklid a terénní úpravy za sokolovnou. Veškeré práce by měly být hotové do konce prázdnin, aby s novým školním rokem mohla být sokolovna opět řádně využívána pro sport, kulturu a zábavu.