image

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍVážené zastupitelstvo obce Čistá u Horek,
rád bych Vás touto formou požádal o předání mého vřelého poděkování staršímu obyvateli vaši obce, který mojí osobě nezištně a poctivě vrátil mnou ztracené zavazadlo s osobními věcmi, mobilním telefonem, doklady a penězi.
Jedná se o staršího člověka, který se v sobotu 21.7.2018 večer vracel z Horní Kalné do Čisté a cestou nalezl moje zmíněné zavazadlo, které jsem ztratil v okamžiku, kdy jsem si je položil na střechu vozu abych je mohl odemknout. Po té jsem do vozu nasedl a odjel, aniž bych si uvědomil, že na střeše něco zůstalo.
Tento starší muž zavazadlo nalezl a po tel. domluvě mi jej předal. Pravděpodobně by se mohlo jednat o pana Miloslava/Miroslava Kuříka (po telefonickém rozhovoru si nejsem zcela jist, zda jsem jménu rozuměl správně).
Chci mu tímto způsobem ještě jednou poděkovat za předání ztracené věci s velkou radostí z toho, že poctiví lidé stále, i přes velkou snahu současné společnosti tyto vlastnosti potlačit, stále existují a také bych rád tímto sdělil občanům vaší obce, že právě jeden takový člověk u vás bydlí a žije.
S velkými díky panu M. Kuříkovi a se srdečným pozdravem obci Čistá u Horek

Milan Brych
Mělník