Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Nové pohlednice naší obce

Nové pohlednice naší obceVe spolupráci s čisteckým fotografem Vítem Antošem pořídila naše obec nové pohlednice. Jedna je se zimními a druhá s letními motivy. I když v době MMS a sociálních sítí už posílání pohlednic tolik netáhne, je "Pohled" mj. i vítanou vzpomínkou na dobu a místo, kde byl zakoupen.  Pokud byste tedy měli zájem, lze je koupit v kanceláři obecního úřadu.

 Pohledy obce 2022


Informační SMS

18. 8. Helena

Zítra: Ludvík

Tip na výlet

Počasí

Čtvrtek Polojasno 30/15 °C
Pátek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 28/18 °C
Sobota Oblačno až zataženo s občasným deštěm 19/16 °C
Neděle Polojasno 23/12 °C

Návštěvnost stránek

550780