Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." - poděkování

"Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." - poděkováníIMG_20200413_084309_1CS.jpgPřestože nevíme, zda dopadne dotační podpora, a v této zvláštní době se nemůže shromažďovat více osob, pokud nepatří do jedné domácnosti, pustila se obec do realizace první části projektu "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." Ta spočívala v úklidu obce dobrovolníky. Úklid probíhal během velikonoc a sebraný odpad byl odvezen odpadářskou firmou Marius Pedersen na LKlogo[1].jpeg skládku. Chceme touto cestou poděkovat všem, kdo se úklidu zapojili a pomohli alespoň trošku uklidit přírodu v okolí naší Čisté. Projekt usiluje o podporu z Dotačního fondu Libereckého kraje.


Informační SMS

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

Tip na výlet

Počasí

Úterý Polojasno 12/5 °C
Středa Oblačno 13/8 °C
Čtvrtek Zataženo 12/7 °C
Pátek Zataženo 8/3 °C

Návštěvnost stránek

520378