Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." - poděkování

"Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." - poděkováníIMG_20200413_084309_1CS.jpgPřestože nevíme, zda dopadne dotační podpora, a v této zvláštní době se nemůže shromažďovat více osob, pokud nepatří do jedné domácnosti, pustila se obec do realizace první části projektu "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." Ta spočívala v úklidu obce dobrovolníky. Úklid probíhal během velikonoc a sebraný odpad byl odvezen odpadářskou firmou Marius Pedersen na LKlogo[1].jpeg skládku. Chceme touto cestou poděkovat všem, kdo se úklidu zapojili a pomohli alespoň trošku uklidit přírodu v okolí naší Čisté. Projekt usiluje o podporu z Dotačního fondu Libereckého kraje.


Informační SMS

3. 10. Bohumil

Zítra: František

Tip na výlet

Počasí

Pondělí Polojasno 11/8 °C
Úterý Polojasno 13/7 °C
Středa Zataženo 14/6 °C
Čtvrtek Jasno 15/7 °C

Návštěvnost stránek

554894