Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > DEN S HASIČI na čisteckém hřišti

DEN S HASIČI na čisteckém hřištiVíkend od pátku 16. do neděle 18. září 2022 bude v regionu trávit delegace více než 60. hasičů z Holandska. V pátek je čeká mj. seznamovací posezení s hasiči z Čisté, Borovnice a Nedaříže. V sobotu dopoledne mají privátní program - pojedou na rozhlednu na Žalý. Odpoledne pak proběhne na hřišti u nás v Čisté hlavní program. Oficiality začnou úderem druhé hodiny odpolední a následují mezinárodní hasičské hry. Cílem je hlavně legrace a zábava. K tomu v rámci doprovodného programu předvedou čistečtí mladí hasiči požární útok, představí se čistecký Přívěs nouzového přežití s evakuačním stanem. Přijedou s parní stříkačkou hasiči z Roztok u Jilemnice a s Pragou RN se ukáží hasiči ze Štikova.
Akce je samozřejmě otevřená pro veřejnost. Hasiči z Borovnice a z Nedaříže zajišťují občerstvení, takže budou určitě sejkory, maso, uzenina, ale také langoše, palačinky a rumové koláčky.....
Od 18. hodin zahraje kapela Contact z Hostinného a večer pak od 20. hodin kapela ČiPřiDO.  Akci zakončí ve 22. hodin ohňostroj.
Všichni jste srdečně zváni.
den s hasiči.jpg
 

Informační SMS

4. 12. Barbora

Zítra: Jitka

Tip na výlet

Počasí

Neděle Oblačno 4/2 °C
Pondělí Zataženo 4/4 °C
Úterý Zataženo 3/0 °C
Středa Zataženo 1/-1 °C

Návštěvnost stránek

560462