image

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Den otevřených dvěří gymnázia v Jilemnici

Den otevřených dvěří gymnázia v JilemniciVážení přátelé, ve čtvrtek 26.02.2016 pořádá naše škola Den otevřených dveří. Akce je motivována jako nabídka pro žáky, kteří by měli zájem studovat na naší škole. Rádi přivítáme potencionální žáky, jejich rodiče, případně celou skupinu s doprovodem a to v průběhu celého dne. V době běžného vyučování (do 14.00 hod.) je možné navštívit vybranou třídu či učitele (nebo kamaráda ve třídě) a sledovat probíhající výuku . V době od 14.30 do 17.30 hod. je možné diskutovat s učiteli v rámci jejich předmětů v jednotlivých třídách. Budou zde také ukázky prací našich žáků a budou realizovány různé pokusy (chemie, fyzika, biologie, německý jazyk). Navíc v průběhu dopoledne probíhá výuka pro žáky z okolních základních škol (Poniklá, Roztoky, Studenec, Jilemnice Komenského a Harracha)  v rámci našeho projektu Tech Up (podpora přírodovědného vyučování). Pro zájemce o studium na nižším gymnáziu (víceleté - osmileté gymnázium) máme ve třídách v pavilonu v ulici J. Harracha připravenu výstavku výtvarných prací našich žáků a v multimediální učebně ve třetím patře ukázku prací členů mediálního kroužku - je zaměřena na propagaci naší školy. Velmi rádi přivítáme a tímto zveme žáky hlavně pátých tříd s pedagogickým doprovodem, k dispozici jim bude kolegyně Kalenská.   Žáci mediálního kroužku spolu s kolegou Králem budou mít na hlavní budově (u kostela) nainstalovánu ukázku z práce televizního studia Krkonoše. Natáčí dokumenty a vytváří další vlastní tvorbu v rámci Svazku obcí - Jilemnicko.                Případné další dotazy k formě studia, budoucnosti školy apod. rád zodpovím osobně v ředitelně školy.

PaedDr. Václav Hartman
ředitel školy
Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice,
Tkalcovská 460, p.o.
Tkalcovská 460, 514 01 Jilemnice
IČ: 00856037
tel.: +420 481 549 249