Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Ukončeny dva projekty

Ukončeny dva projektyV měsíci září byly zakončeny dva projekty realizované v minulém období naší Obcí. Na účet Obce u ČNB byla proplacena (240.000,- Kč) dotace ze SZiF na projekt z Programu rozvoje venkova "Zkvalitnění zázemí pro kulturní a spolkovou činnost v Čisté u Horek". Obci se tak vrací 75 % nákladů vynaložených na novou oponu a jevištní textilie v obecní tělocvičně.

Odesláním závěrečného vyúčtování byl zakončen také ekologický projekt "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II." Tento probíhal v letech 2021 až 2022 a byl zaměřen na společné úklidy v obci, ekologické workshopy a vydání letáku k třídění odpadů. Jeho náklady dosáhly 31.281,- Kč a z Libereckého kraje by mělo po kontrole vyúčtování na účet Obce přijít 15.000,- Kč, tedy téměř 48 % nákladů. Získáním dotační podpory se Obci např. zlevnily náklady na likvidaci odpadů v roce 2022.


Informační SMS

23. 3. Ivona

Zítra: Gabriel

Tip na výlet

Počasí

Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 14/7 °C
Pátek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 15/8 °C
Sobota Polojasno 9/5 °C
Neděle Zataženo 10/4 °C

Návštěvnost stránek

570729