Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Blíží se společný úklid obce, bude 1.dubna 2022

Blíží se společný úklid obce, bude 1.dubna 2022S podporou Dotačního fondu Libereckého kraje pořádáme v pátek 1. dubna 2022 společný úklid naší obce. Akce je součástí projektu "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II.". Pokud se chcete zapojit do úklidu i mimo společnou akci, můžete si potřeby na úklid vyzvednout na obecním úřadě v Čisté u Horek už od pondělí 28. března. Pokud pytel se sebraným odpadem někde připravíte k odvozu, kontaktujte s informací o tomto místě starostu obce. Odpad odtud odvezeme.....

Úklid 2022.jpg


Informační SMS

1. 12. Iva

Zítra: Blanka

Tip na výlet

Počasí

Čtvrtek Zataženo 0/-2 °C
Pátek Zataženo 0/-2 °C
Sobota Zataženo 1/-2 °C
Neděle Oblačno 5/2 °C

Návštěvnost stránek

560291