Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa Virtuální prohlídka

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Blíží se společný úklid obce, bude 1.dubna 2022

Blíží se společný úklid obce, bude 1.dubna 2022S podporou Dotačního fondu Libereckého kraje pořádáme v pátek 1. dubna 2022 společný úklid naší obce. Akce je součástí projektu "Dnes jsme tu my, zítra naše děti II.". Pokud se chcete zapojit do úklidu i mimo společnou akci, můžete si potřeby na úklid vyzvednout na obecním úřadě v Čisté u Horek už od pondělí 28. března. Pokud pytel se sebraným odpadem někde připravíte k odvozu, kontaktujte s informací o tomto místě starostu obce. Odpad odtud odvezeme.....

Úklid 2022.jpg


Informační SMS

12. 8. Klára

Zítra: Alena

Tip na výlet

Počasí

Pátek Oblačno 23/11 °C
Sobota Oblačno až zataženo s občasným deštěm 19/15 °C
Neděle Zataženo 22/17 °C
Pondělí Polojasno 25/16 °C

Návštěvnost stránek

550336