Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Začíná intenzivní třídění odpadů v naší obci

Začíná intenzivní třídění odpadů v naší obciOd dubna zintenzivníme třídění odpadů v naší obci. U salaše bude přistaven velký zelený kontejner na bioodpad. K tomu bude po obci rotovat malý kontejner. Termíny jeho umístění se dozvíte v nejbližší době z letáčku, který půjde do domácností. V obci přibudou hnízda se sběrnými nádobami na vytříděný Svozový vůzpapír, sklo a PET lahve. Jejich rozmístění se také dozvíte z letáčků. Nadále třídíme plasty a tetrapakové obaly do pytlů. Ty jsou odváženy každý čtvrtek a můžete si je zdarma vyzvednout v kanceláři obecního úřadu, nebo u obsluhy sběrného auta. Lze také nechat na plném pytli vzkaz a prázdný vám bude obsluhou předán. Rozbité hračky, obuv a poničené (ale čisté) oblečení lze odkládat k dalšímu zpracování do bílého sloupového kontejneru u sokolovny.  Tříděním odpadu ušetříme prostředky za jeho likvidaci a mnoho suroviny bude opět možné znovu použít.


Informační SMS

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

Tip na výlet

Počasí

Pátek Polojasno 18/10 °C
Sobota Jasno 15/6 °C
Neděle Jasno 13/5 °C
Pondělí Oblačno až zataženo s občasným deštěm 14/4 °C

Návštěvnost stránek

410031