Registrace - I.kolo                  stav 5.6. 2013,15:12 hodin

  1. HRABENOV EXTRA                  klasik           Hrabenov                       Jiří Pavlů
  2. BURNIN´ PISTONS                  klasik           Kolín                               Jakub Doubrava
  3. BEER Team                               klasik           Předčice                        Pavel Janeček
  4. Jawamaniaci                             klasik           Studenec                      Jarda Jezdinský
  5. Fichtl Team Mista Jana Husa klasik           Tábor                            Míra Moudrý
  6. Oranžoví střelci                          klasik            Víska (Nepomuk)       Franta Vodička
  7. Racing Moto Harrachov - Divočáci  special   Harrachov                 David Jeník
  8. Racing Moto Harrachov - PTaKRT  special   Harrachov                 Jan Denke
  9. LOVÍK TEAM                                 klasik               Dačice                    Sláva Hort
  10. D&D Moto TeaM                          special             Horní Branná        David Zevel
  11. SAKO Cvrčovice                          special             Cvrčovice              Jirka Provazník
  12. LIHO Team                                  special             Licoměřice           Ondra Kučera
  13. PÍSA TEAM                                   klasik               Benešov                Zdeněk Písařík
  14. SOKOLÍCI                                    special            Heřmanice           Jirka Sehnal
  15. LÁZEŇSKÝ VOPLATKY              klasik              Mariánské Lázně  Radek Hulák
  16. KEROSIN TEAM PRAHA           special             Praha                      Martin Kocourek
  17. JAWA TEAM                                  special            Varnsdorf                Petr Lorenc 
  18. ALFA team                                    special               Hradec Králové     Tomáš Rak
  19. Mistři kozího dechu                    klasik                Horní Branná          Tomáš Jón
  20. FTM Hankeš                                special             Varnsdorf                  Lukáš Plha
  21. Klucani Cross Team                  special             Studenec                  Jirka Šír
  22. 5 Samýc                                       klasik                Břasy                         Tomáš Riedl
  23. Třicet kilo navíc                           special             Všestary                    Jiří Vlášek
  24. Princova družina                         klasik               Horní Sytová             Ondra Lipek
  25. Los Banditos                               special            Dolce u Přeštic        Miloš Šrámek
  26. NASA                                             special             Broumov                  Zdeněk Jarý
  27. DRACI                                           special             Varnsdorf                 Franta Schonwald
  28. Fekálracing team                        special             Kundratice              Jirka Janoušek
  29. Třídvorští draci                             special             Tři Dvory                  Petr Koutský     
  30. Laydies                                          klasik             Rudník                    Krystýna Šabatová
  31. Banditi                                            klasik             Stráž pod Ralskem  Michal Král
  32. T.N.Tuning                                     klasik             Pstruží                         Přéma Toman
  33. Čeřan Team                                  special          L.O. - Žďár                   Jarda Čeřovský
  34. ŠIŠMÁCI                                         klasik            Šišma                           Rosťa Vybíral
  35. ČS2tS                                             klasik              Čistá u Horek           Martin Plecháč
  36. Špejchar Racing Team               klasik              Semily                       Víťa Fikar
  37. STS Chvojkovice                           klasik              Semily                       Robert Hyška
  38. KYTKAR                                          special           Velké Hamry             Petr Kloták
  39. VRŠOVICE team                           special            Vršovice                    David Říčný
  40. NOTORBEND                                special           Hradec Králové         Láďa Hošek
  41. GOLDEN BIKERS                        klasik               Zboží                           Pavel Lánský
  42. TopBeer                                         klasik               Praha                          Martin Polák
  43. Jelen Team                                   special            Jelen                           Pavel Bubeník
  44. Možná pojede i blondýna            klasik              Horní Branná             Míra Jón
  45. GRANKO TEAM                             klasik              Horní Branná             Jirka Hašek
  46. J.A.P. Slovakia                               special           Martin (SK)                  Peter Pažický
  47. MK Pionier                                      special           Vieska nad Žitavou (SK)  Juraj Mladý
  48. BUBLÁK TEAM                               special           Dolce                           Josef Záhořík
  49. PLASTEKO Team                          special           Studenec                    Franta Horáček
  50. John Deere                                      klasik             Čistá u Horek            Pavel Tůma
  51. ELEKTROPOL team                     special            Varnsdorf                   Ruda Plíhal
  52. Mailend62 team                             special            Nová Paka                 Milan Hrdý
  53. KUBÁT RACING                             klasik               Horní Branná            Jarda Dejmek
  54. Slavětín-motorcycles                     klasik              Slavětín                       Radek Doležel
  55. AMK Cihelna                                   klasik               Semily                         Radek Ulrich
  56. Motocentrum Žibřidice                  special             Žibřidice                     David Mach
  57. Bednáři                                            klasik                Bukovina u Čisté      Jirka Ježek
  58. ANONYMUS                                    klasik                Bukovina u Čisté      Vašek Prokeš
  59. B.L.B. Nihošovice                           klasik                Nihošovice                Petr Drastík
  60. Splašený písty                                 klasik                Valeč                          Vašek Chládek
  61. GREEN TEAM                                  special              Praha                        Jan Král
  62. AMATÉŘI                                           special              Runářov                    Lukáš Škrabal
  63. 24/7 fichtl racing                              klasik                 Markoušovice            Jirka Líbal
  64. Bamboocha                                     special               Čistá u Horek         Norbert Hodula
  65. TMK                                                    special              Jablonec nad Jiz.   Pavel Kučera
  66. PARDÁL                                            klasik                 Dvůr Králové n. L.   M. Karásek
  67. Podkumburské písty                      klasik                 Kumburský Újezd   Petr Plíšek
  68. AUTOKLIMA Brno                            special              Brno                          David Šumpich
  69. Martin Kechner                                 special              Klatovy                      Martin Kechner
  70. Kings of fichtl                                      special             Kolín                        Ondřej Ernyger
  71. Killers of Kovárna                             klasik        Dolní Branná                    David  Štverda 
  72. EKOMISTŘI                                        klasik         Studenec                Franta Horáček jun.       
  73. Ropná skvrna                                    klasik        Střední Čechy        David Košťák
  74. Vlkovičtí kuci jedou                          klasik         Vlkovice u Lišova    Dušan Mlýnek 
  75. Divoký Josef team                           klasik         Stará Paka               Jan Zelenka
  76. Borci z Borku                                     special      Štěnovický Borek     Míra Lahoda
  77. Skrz drn                                              special        Kundratice              Jan Vejnar
  78. MONSTER TEAM                              special        Mimoň                     Michal Vokálek
  79. TOP BEAR                                         klasik           Praha                       Pavel Pichl
  80. Fichtl Power                                       klasik           Trutnov                    Lukáš Kučera

Menu

2. 7. Patricie

Zítra: Radomír

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062083