Aktuality 2013

1. února 2013 rozhodla Rada Města Nová Paka o povolení závodu v roce 2013. Museli jsme přistoupit k drobným ústupkům, které však nepoznamenají závod, dotknou se jen zajištění trati - bude ještě posíleno kropení a zkrátíme páteční doprovodný program, resp. bude trochu posunut.

Fichtlmania 2013 se tedy pojede v pátek 12. a v sobotu 13. července tradičně v areálu Štikovské rokle.

Počítání kol zajistí náš tradiční partner v této věci, časoměřičský tým p. Navrátila.

Zdravotní asistenci zajistí další z našich tradičních partnerů, tým kolem p. doktora Vokrouhlického.

 Letošními cenami pro vítěze nebudou tradiční poháry, ale korbílky s vyobrazením fichtla a samozřejmě s pořadím. Naším partnerem se v této věci stala firma DaMiRS (Miloš Plecháč, dříve team FreeLanka)

13. března jsou na webu zveřejněna pravidla pro ročník 2013.

26. března dohodnuto vystoupení dua ŽIBR (HSK) na pátek 12. července v podvečer v rámci doprovodného programu.

30. března dohodnuto vystoupení kapely TAMPELBAND na páteční večer (12.7.2013) --) doufejme, že letos bez deště....

1. dubna 2013 v 8:00 hodin bylo spuštěno přihlašování. V první vlně se hned po ránu přihlásilo 17 posádek. večer se pak počet zastavil na 36......

 3. dubna je počet zaregistrovaných již 55. Opět budeme registrovat stovku soutěžních družstev.

Díky změně termínu se nám podařilo opět po letech dohodnout spolupráci s novopackým kadeřnickým salonem de Coiffure. Díky tomu bude v rámci doprovodného programu v sobotu dopoledne u dep kadeřnická show.

Platba startovného a tím druhá vlna registrace bude spuštěna v pondělí 13. května ráno. Pokud budou mít posádky nějaká speciální přání, je třeba toto při této registraci zmínit (např. startovní číslo, umístění depa vedle kamarádů apod.).......

Ačkoli se na přípravách FICHTLMÁNIE 2013 podepsaly povodně a další věci, které jsme museli řešit v době, kdy vrcholí přípravy, závod spěje nezadržitelně ke startu.

1. července máme ve startovce zapsáno 44 týmů, které mají uhrazeno startovné.

Ze závodu bohužel odstoupil mnohaletý účastník František Horáček se svým Plasteko týmem. Proti tomu však závod pojede jiný dobrodruh. Ze žlutého ďábelského Trabantu přesedlá na fichtla Dan Přibáň, pokořitel Afrického kontinentu ve východoněmeckém Trabim.

Při vstupu do areálu bude možné si zakoupit upomínkové předměty. Jejich množství je ale omezeno. Proti tomu ale nebude problém zásoby doplnit, protože výrobcem těchto předmětu není nikdo jiný, nežli náš technický komisař Miloš Plecháč.

 

 

Menu

21. 6. Alois

Zítra: Pavla

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

063000