Družstva přihlášená do ročníku 2012

První vlna řádné registrace byla ukončena 26.4.2012 v 17:25 hodin registrací 90 posádky.

Pro poslední tři případné opozdilce může (ale  nemusí) být poskytnuta "DIVOKÁ KARTA".

  1. Divočáci                                Harrachov                special                     David Jeník
  2. PTa KRT                                Harrachov                special                     Jan Denke
  3. Kerosin Team                      Praha                        special                     Martin Kocourek
  4. Fichtl MX Team                    Kutná Hora               special                    Aleš Doubrava
  5. LIHO Team                           Licomělice               special                    Ondra Kučera
  6. Klucani cross Team            Studenec                   special                    Jirka Šír
  7. DaD Moto Team                  Horní Branná            special                    David Zvevel
  8. Motocentrum team             Žibřidice                    special                    David Mach
  9. Sokolíci                                 Heřmanice                special                    Jirka Sehnal
  10. Slavětín Motorcycles           Slavětín                      továrna                    Radek Doležel
  11. Šišmáci                                 Šišma                        továrna                   Rosťa Vybíral
  12. Top Beer                               Praha                         továrna                   Martin Polák
  13. Lázeňský voplatky               Mariánské Lázně     továrna                    Radek Hulák
  14. Beer Team                           Předčice                    továrna                    Pavel Janeček
  15. KUBÁT RACING                  Horní Branná            továrna                    Jarda Dejmek
  16. CHROPLTEAM                    Studenec                   továrna                     Pavel Bartoš
  17. MX4LIFE.CZ                         Horní Branná            továrna                     Jan Jirouš
  18. TNT Ostrava                        Ostrava                       továrna                     Jarda Neumann
  19. Špejchar Racing Team     Semily                        továrna                     Víťa  Fikar
  20. Bratrstvo kočičí pracky       Sobčice                      special                      Broňa Svoboda
  21. 30kilo navíc                          Hradec Králové         special                     Jirka Vlášek
  22. TMK Jablonec n. Jizerou    Jablonec nad Jizerou  special                Pavel Kučera
  23. NASA                                      Broumov                       special                 Zdenda Jarý
  24. Čeřan team                          Žďár u Staré Paky         special                Jarda Čeřovský
  25. ŠEDIVÁK tým                        Česká Kamenenice    special                 Jan Podmele
  26. MB Team                               Dvůr Králové nad Labem  továrna         Martin Benák
  27. Granko Team                       Horní Branná                továrna                Jirka hašek
  28. Krakonoš Team                   Choustníkovo Hradiště  továrna             Karel Rausa
  29. Hospodský od Dašů           Praha                                továrna              Pavel Con
  30. STS Chvojkovice                  Semily                               special              Robert Hyška
  31. Čalfa motosport                   Jilemnice                          special              Radim Štolfa
  32. Lhota Crashracing              Zálesní Lhota                  special              Karel Korda
  33. Třídvorští draci                     Tři dvory                            special              Petr Koutský
  34. DRACI                                     Varnsdorf                        special              Franta Schonwald 
  35. ČAMBUZÁCI                         Hodkovice nad Mohelkou  special         Michal Bulušek
  36. JELEN Team                       Jelen                                      special         Pavel Bubeník
  37. JAWA TEAM                          Varnsdorf                             special          Petr Lorenc
  38. Los Banditos                        Dolce                                    special         Miloš Šrámek
  39. ČS2tS                                      Čistá u Horek                    special         Martin Plecháč
  40. DRTIKOSTI                            Rudník                                  special        Vašek Šabata
  41. BUBLÁK Team                      Dolce                                    special       Josef Záhořík
  42. AMATEŘI                                Konice                                   special      Lukáš Škrabal
  43. Fčelaři                                     Bukovina                             special       Jan Prokeš
  44. SAKO Cvčovice                     Cvrčovice                              special       Jirka provazník
  45. STYX Racing                 Vieska nad Žitavou (SK)          špeciál         Igor Levický
  46. PLASTEKO team                  Studenec                             special         Franta Horáček
  47. ELEKTROPOL Team          Varnsdorf                               special       Ruda Plíhal
  48. Prc bike team                         Vršovice (Opava)               továrna        David Říčný
  49. Alpa team                                Vršovice (Opava)               továrna        Radim Filípek
  50. Bamboocha                             Čistá u Horek                   továrna        Vláďa Novotný
  51. PÍSA TEAM                               Benešov                             továrna        Zdeněk Písařík
  52. HOLKI                                       Libštát                                 továrna       Lenka Pechánková
  53. BANDITI                                   Stráž pod Ralskem           továrna       Franta Sočinský
  54. POSEIDON Team                   Varnsdorf                            továrna      Franta Schonwald st.
  55. ProŠu-Machři                           Bukovina                            továrna       Vašek Prokeš
  56. BEDNÁŘI                                   Bukovina                            továrna       Jirka Ježek
  57. ALFA Team                                Hradec Králové                továrna         Tomáš Rak
  58. NOTORBEND                           Hradec Králové                továrna          Láďa Hošek
  59. MOTOSPORT Bozkov              Bozkov                               továrna          Jakub Koucký
  60. Jawa racing team                     Dolní Chabry                    továrna         Tomáš Riedl
  61. FÍKUS team                               Kladno                               továrna          Jan Melichar
  62. LOVÍK team                               Dačice                                továrna          Sláva Hort
  63. DĚDA team                                Dačice                                továrna           Sláva Hort
  64. Liškopíři                                     Vrchovina                            továrna          Jára Kout
  65. John Deere                                Čistá u Horek                    továrna          Pavel Tůma
  66. MOTO STŘELCI                        Hradec Králové                 továrna         Jirka Cvrček
  67. EKOMISTŘI                                Studenec                            továrna       Franta Horáček jun.
  68. Fichtlracingteam Jesenný        Jesenný                              továrna     Jirka Maixner
  69. MOTOKLUB PIONIER            Vieska nad Žitavou (SK)     špeciál      Juraj Malý
  70. GREEN TEAM                           Jablonné v Poještědí         special       Jan Samko
  71. J.A.P. Slovakia                          Martin (SK)                             špeciál       Peter Pažický
  72. Fichtl club Záboří                      Kolín                                      special         Roman Brejša
  73. Chlíváci                                      Česká kamenice                  special        Lukáš Loskot
  74. Jawa Rebels                            Mladá Boleslav                     továrna        Ondra Festa
  75. Zz-top                                         Dvár Králové nad Labem    továrna        Vojta Dvořák
  76. B.L.B. Nihošovice                    Strakonice                              továrna       Petr Drastík
  77. 261. Sací peruť Stará Boleslav  Brandýs nad Labem      továrna        Bohouš Fiala
  78. Podkumburské písty                  Kumburský Újezd             továrna        Petr Plíšek
  79. Brodská Racing Team             Semily                                  special       Zdeněk Heřman 
  80. Syčáci                                           Česká Kamenice              special       Jarda Vondráček
  81. BAKLOS TEAM                            Vrchlabí                               special       Míra Baklík 
  82. Husqvarna Sytová gang            Hradec Králové                  special       Ondra Lipek
  83. Novoduři                                      Hradec Králové                   továrna      Ondra Lipek
  84. KytCar racing                              Velké Hamry                       továrna       Petr Kloktak
  85. Šumburk team                           Tanvald                                továrna       Tanvald
  86. Boolerdiamonds                        Břevniště                             special        Petr Bulíř
  87. MONSTER team                         Mimoň                                 special        Zdenek Pýcha
  88. Jawamani team                         Hradec Králové                 továrna         Jan Bydžovský
  89. KOBRA KOVO                            Hradec Králové                  továrna         Petr Komárek
  90. POSLEDNÍ                                 Praha                                   továrna         Michael Jiříček

                                             Divoká karta:

  1. AMK CIHELNA                         SEMILY               továrna                   Jan Bagin
  2. Beermeni                                 Nová Paka          továrna                   Tomáš Tichý
  3. Hrabenov Extra                       Hrabenov            továrna                   Martin Kulhavý

Menu

28. 9. Václav

Zítra: Michal

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062197