Přihlášená družstva 2011

Toto je seznam první registrace do závodu Fichtlmania 2011. Do startovní listiny bude následně posádka zapsána po úhradě startovného.

Do registrace bude zapsáno 90 posádek . Naším cílem je vypustit do závodu minimálně 60 posádek a dá se v průběhu další registrace čekat jistá "úmrtnost". Proto ten celkový počet. Snažíme se také vyjít vstříc všem, kdo chtějí jet.

Registrace pro ročník 2011 je definitivně ukončena !

Naposledy aktualizováno dne:       22.4.2011    v  12:48    hodin

P.č.      Název posádky                         Odkud                             kategorie         kontaktní osoba

  1.  Jelen Team                              Jelen                             special                    Pavel Bubeník
  2.  Krakonošův Prskolet            Rokytnice n. J.             továrna                  Pavel Doubek
  3.  NOTORBEND                            Hradec Králové           továrna                 Ladislav Hošek   
  4.  Bratrstvo kočičí pracky       Sobčice                         special                  Jiří Čipera
  5.  Bubu team                               Čistá u Horek               továrna                 Vašek Jiřička
  6.  TEAM Z KOZOJED                  Žibřidice                        special                 Ondřej Zeler
  7.  Jawa racing team                 Dolní Chabry                 továrna                Tomáš Riedl
  8.  NASA                                        Broumov                        special                 Zdeněk Jarý
  9.  Špejchar Racing Team        Semily                            továrna                Vitězslav Fikar
  10.  Podkumburské písty            Kumburský Újezd       továrna                Petr Plíšek
  11.  Slavětín motorcycles           Slavětín                         továrna                 Radek Doležel
  12.  Beer team                               Týn nad Vltavou          továrna                 Pavel Janeček
  13.  Třicet kilo navíc                     Všestary                      special                  Jiří Vlášek
  14.  AMK Cihelna                            Semily                           továrna                 Jan Bagin 
  15.  AC Mix Bar                               Semily                           továrna                 Tomáš Celer            
  16.  KOBRA KOVO                         Hradec Králové           továrna                 Petr Komárek
  17.  KytCar Racing                        Velké Hamry                továrna                Jiří Kytka          
  18.  Písa tým                                   Křešice                         továrna                Zdeněk Písařík
  19.  Kolín Fichtl Racing                Kolín                                továrna               Radek Dlouhý
  20.  Green team                           Jablonné v Podještědí   special               Jan Samko
  21.  T.N.Tuning                              Pstruží                              továrna               Dalibor Toman
  22.  KFC Újezd                               Újezd                                 special               Radek Slepička
  23.  Lázeňský voplatky               Mariánské Lázně          továrna                Radek Hulák
  24.  NOVODUŘI                             Hradec Králové             továrna                Ondřej Lipek
  25.  SOKOLÍCI                               Heřmanice                     továrna                 Jiří Sehnal
  26.  Kerosin Team Praha           Praha                              továrna                 Martin Kocourek
  27.  STYX RACING                        Vráble  (SK)                   špeciál                  Mário Levický
  28.  STS Chvojkovice                  Semily                             továrna                 Robert Hyška
  29.  Jawa team                            Varnsdorf                       special                  Petr Lorenc
  30.  Féneš tým                              Varnsdorf                       special                  Franta Nečas
  31.  Hospodský od Dašů z Klánovic   Klánovice            továrna                  Michal Erbem
  32.  Rockstar Racing                    Horní Branná               továrna                  Jan Jirouš
  33.  mx4life team                           Horní Branná               továrna                 M ichal Jirouš
  34.  Ženda Team                            Vrchlabí                        special                  Jan Ženíšek
  35.  FICHTL MX TEAM                    Kutná Hora                  special                  Aleš Doubrava
  36.  ALFA Team                              Hradec Králové          továrna                 Tomáš Rak
  37.  BUKAMA                                   Dolce u Přeštic          special                  Josef Staněk
  38.  Los Banditos                           Dolce u Přeštic          special                  Miloš Šrámek
  39.  No name                                   ZD Skočice                 továrna                 František Helešic
  40.  ČS2tS                                        Čistá u Horek             special                  Martin Plecháč
  41.  Bamboocha                             Čistá u Horek             special                  Norbert Hodula
  42.  261. sací peruť                      Stará Boleslav            továrna                 Bohumil Fiala
  43.  ČMOUDI                                   Česká Kamenice        special                 Stanislav Lacina
  44.  DINDAS team                          Česká Kamenice        special                 Jan Podmele
  45.  Šedivák team                         Česká kamenice         special                 Jindřich Bédl
  46.  PLASTEKO Team                  Studenec                       special            Franta Horáček st.
  47.  EKOMISTŘI                          Studenec                      továrna                Fanta Horáček ml.       
  48.  ELEKTROPOL                        Varnsdorf                  speciál                 Rudolf Plíhal
  49.  Riding Wasps II.                   Hluboká nad Vltavou  továrna              Vladimír Bartoš
  50.  Luda Team                            Žibřidice                         special              David Mach
  51.  ČEŘAN Team                         Žďár                               special               Jarda Čeřovský
  52.  Dračí sousedi                        Varnsdorf                     special               Jaromír Ivan
  53.  SAKO Cvčovice                     Cvrčovice                      special               Jiří Provazník
  54.  Shelby Mustang                    Březhrad                       továrna               Jakub Jebavý
  55.  Bednáři                                    Bukovina                      továrna               Jiří Ježek
  56.  Fčelaři                                      Bukovina                      továrna               Jan prokeš
  57.  ProŠu-machři                        Bukovina                      továrna                Václav Prokeš
  58.  Třídvorští draci                      Tři Dvory                      special                 Petr Koutský
  59.  Pardál                                      Praha                           special                  Milan Karásek
  60.  Škorpionky                             Čistá u Horek             special                  Ivana Stránská
  61. BULLTEAM                              Břevniště                     special              Petr Bulíř

  62. MK Pionier                              Vieska nad Žitavou (SK)      special              Juraj Mladý
  63. Painkiller Team                     Studenec/Žďár                      special               Jirka Vacek
  64. Kamikadze                              Hrabačov                                továrna              Marek Vancl 
  65. SEMTEX team                         Čistá u Horek                         special             Joska Dohnal     
  66.  MENTOS Team                       Hradec Králové                    special              Martin Kopp
  67.  MotoTeam Souvrať              Mostek - Souvrať                 továrna             Jakub Petrák
  68.  Buchtyboys                            Nová Paka                             special                Pavel Bjelka 
  69.  Liškopýři                                 Vrchovina                              továrna               Jarda Kout
  70.  Raffan -Motýl team                  Nová Paka                             special                Milan Hrdý
  71. Čalfa motosport                      Jilemnice                               special              Radim Štolfa
  72. Garáž team                                Nová Paka                            továrna                Lukáš Vancl
  73. Granko Team                           Horní Branná                        továrna                Jiří Hašek
  74. Kolínští bejci                             Kolín                                    special                Stanislav Dařílek
  75. Lovík team                                Dačice                                   továrna                 Jiří Lovětínský
  76. Děda team                                 Dačice                                    továrna                 Sláva Hort
  77. John Deere team                    Čistá u Horek                        továrna                 Pavel Tůma
  78. Divočáci                                     Harrachov                              special                 David Jeník
  79. Kozel Team                            Horní Branná                           special                 David Zevel
  80. DK team                                  Dvůr Králové n. Labem         továrna                 Miloš Benák
  81.  CICA team                              Čistá u Horek                          továrna                 Roman Hampl
  82.  Kubát Racing                         Horní Branná                      továrna                Jaroslav Dejmek
  83.  DRTIKOSTI                             Čistá u Horek                          special                Vašek Šabata
  84.  B.L.B. Nihošovice                  Strakonice                                továrna                Petr Drastík
  85.  Montér engineer Fichtl team   Libáň                                     special                Jiří Husák
  86.  Fichtlracingteam Jesenný          Jesenný                              special                 Jiří Maixner
  87.  VYVO                                               Příkrý                                   továrna                Ondřej Vorel
  88.  Jawa Rebels                                Mladá Boleslav                  továrna                 Ondřej Festa
  89.  Lhotakros rejsink                        Zálesní Lhota                     továrna                  Karel Korda
  90.  LAMA                                                Nová Paka                          továrna           Ladislav Maxa

Děkujeme za aktivní přístup registrovaným posádkám. Další podrobnosti již obdržíte na zaslané kontaktní e-maily.

Menu

30. 3. Arnošt

Zítra: Kvido

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062010