Startovní listina 2010

 

Zde je aktuální seznam čísel, pod kterými půjdou posádky do závodu:

                       Startovka pro rok 2010                        

 

 

něco z cen pro ty nejlepší

 

Zde jsou posádky zapsány tak, jak uhradily startovné:

Stránka aktualizována: 29.6.2010 v 10:15 hodin

  1. JELEN TEAM                                                         Pavel Bubeník                               Special
  2. DIVOČÁCI    (24)                                                  David Jeník                                     Special
  3. ČEŘAN TEAM                                                       Jaromír Čeřovský                         Speciál
  4. ELEKTROPOL TEAM                                           Rudolf Plíhal                                   Special
  5. GREEN TEAM   (58)                                             Jan Samko                                     Special
  6. STS Chvojkovice    (57)                                     Robert Hyška                                 Továrna
  7. Benett a.s.        (15)                                             Alan Benedikt                                Továrna
  8. PAINKILLER TEAM                                               Luboš Dytrych                                Special
  9. Špejchar Racing Team                                       Vitězslav Fikar                               Továrna
  10. ČAMBUZÁCI                                                           Michal Bulušek                              Special
  11. Mezičkáři                                                               Jan Jirouš                                       Továrna
  12. Granko Team                                                        Jiří Hašek                                        Továrna
  13. KFC ÚJEZD   (11)                                                  Radek Slepička                              Special
  14. KOZEL TEAM                                                          David Zevel                                     Special
  15. NASA                                                                       Zdeněk Jarý                                    Special
  16. SAKO CVRČOVICE                                                Jiří Provazník                                 Special
  17. Krakonošův prskolet                                          Pavel Doubek                                  Továrna
  18. BAMBOOCHA       (60)                                         Vláďa Novotný                                 Special
  19. Riding Wasps                                                        Daniel Benák                                   Továrna
  20. Riding Wasps II.                                                    Vladimír Bartoš                               Továrna
  21. Jawa Rebels                                                          Ondřej Festa                                    Továrna
  22. PLASTEKO TEAM    (16)                                    Franta Horáček                                 Special
  23. KAMIKADZE                                                          Marek Vancl                                       Továrna
  24. ŽENDA TEAM                                                        Jan Ženíšek                                        Special
  25. Kubátovi HB                                                         Jarda Dejmek                                     Továrna
  26. Jawa 4ever                                                          Jan Jirouš                                            Továrna
  27. ČISTECKÁ IPM DĚVČATA                                   Ivana Stránská                                  Special
  28. HONDA TEAM                                                        Láďa Stránský                                  Special
  29. FREELANKA     (56)                                              Miloš Plecháč                                    Special
  30. BUCHTYBOYS                                                       Pavel Bjelka                                        Special
  31. Alfa team                                                               Tomáš Rak                                          Továrna
  32. Liškopíři                                                                 Jirka Kout                                          Továrna
  33. Bednáři                                                                  Jirka Ježek                                        Továrna
  34. Kerosin team Praha                                           Martin Kocourek                               Továrna
  35. LOVÍK TEAM                                                          Jiří Lovětínský                                  Speciál
  36. Děda team                                                             Jaroslav Batoň                                 Továrna
  37. AMK Cihelna                                                          Jan Bagin                                           Továrna
  38. Lhotakros rejsink                                                Karel Korda                                        Továrna
  39. ČS2tS          (32)                                                    Martin Plecháč                                  Speciál
  40. Podkumburské Písty                                          Petr Plíšek                                          Továrna
  41. Notorbend                                                               Ladislav Hošek                                 Továrna
  42. RAFFAN MOTYL PINCEK TEAM                          Milan Hrdý                                           Special
  43. DRAČÍ SOUSEDI                                                    Tomáš Těšitel                                    Special
  44. LIHOCROSS                                                           Pavel Kuchařík                                   Special
  45. SEMTEX TEAM                                                      Joska Dohnal                                      Special
  46. BuBu team                                                             Vašek Jiřička                                    Továrna
  47. Lázeňský Voplatky                                              Radek Hulák                                      Továrna
  48. Fčelaři                                                                     Honza Prokeš                                    Továrna
  49. ProŠumachři                                                         Vašek Prokeš                                   Továrna
  50. John Deere team                                                  Pavel Tůma                                        Továrna
  51. BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY                            Broňa Svoboda                                 Special
  52. EKOMISTŘI            (25)                                         Franta Horáček ml.                          Special
  53. Bělský amatéři      (4)                                          Tomáš Fousek                                   Továrna
  54. MOTOPIONIER                                                       Igor Levický                                        Special
  55. MK PIONIER                                                            Juraj Mladý                                         Special
  56. DINDAS TEAM      (37)                                          Jan Podmele                                       Special
  57. FICHTELRACIGTEAM JESENNÝ                          Jiří Meixner                                         Special
  58. ACMIX BAR                                                             Tomáš Celler                                      Tována
  59. MONSTER TEAM    (33)                                        Zdeněk Pýcha                                     Special
  60. TŘÍDVORŠTÍ  DRACI                                            Petr Koutský                                        Special

 

Registrace do závodu Fichtlmania 2010 byla dne 29.6.2010 v 10:15 hodin ukončena. Ve startovní listině je zapsáno 60 posádek, na které se těšíme v pátek 9.7.2010 ve Štikovské rokli na viděnou!

                    

 

Menu

9. 7. Drahoslava

Zítra: Libuše, Amálie

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062087