Přihlášená družstva 2010

Pokud se tu nenajdete a přesto jste se přihlásili na přihlašovací e-mail, kontaktujte pořadatele na t.č. 602 216 907. 

Tento seznam byl naposledy aktualizován                                             dne 29.6.2010  ve 10:15 hodin.

MODRÁ     - posádka zapsána na startovní listinu

Fialová - posádka ze závodu odstoupila

 

p.č.    Posádka                Kategorie     Odkud           Kontaktní jméno

  1. Divočáci                               Speciál               Harrachov                 David Jeník
  2. Kubátovi HB                        Továrna              Horní Branná           Jarda Dejmek
  3. BuBu team                          Továrna              Čistá u Horek          Vašek Jiřička
  4. Semtex team                      Special               Čistá u Horek          Joska Dohnal
  5. JELEN Team                      Special               Jelen                         Pavel Bubeník
  6. Jawa 4ever                          Továrna              Horní Branná          Michal Jirouš
  7. Špejchar Racing Team     Továrna              Semily                      Vitězslav Fikar
  8. NOTORBEND                      Továrna             Hradec Králové       Ladislav Hošek
  9. Granko team                         Továrna            Horní Branná           Jiří Hašek
  10. Benett a.s.                              Továrna            Praha                       Alan Benedikt
  11. Kerosin Team Paha            Továrna             Praha                       Martin Kocourek
  12. Lázeňský voplatky                 Továrna            Mariánské Lázně    Radek Hulák
  13. Bamboocha                            Special            Čistá u Horek          Vláďa Novotný
  14. NASA                                        Special            Broumov                    Zdeněk Jarý
  15. Raffan-Motyl pincek team     Special            Nová Paka               Milan Hrdý
  16. Ženda team                             Speciál           Vrchlabí                     Jan Ženíšek
  17. John Deere                             Továrna           Čistá u Horek           Pavel Tůma
  18. STS Chvojkovice                    Továrna           Semily                        Robert Hyška
  19. Krakonoš Boys II                    Special            Vrchlabí                      Jan Fišer
  20. Čeřan Team                            Speciál           Žďár u Staré Paky     Jaromír Čeřovský
  21. SAKO Cvrčovice                      Special           Cvrčovice                    Jiří Provazník
  22. Freelanka                                 Special           Čistá u Horek            Miloš Plecháč
  23. ČS2tS                                       Special           Čistá u Horek             Martin Plecháč
  24. MOTOPIONIER                        Špeciál           Tlmače        (SK)       Igor Levický
  25. Alfa team                                  Továrna           Hradec Králové       Tomáš Rak
  26. PLASTEKO Team                   Special            Studenec u Horek   Franta Horáček
  27. Riding Wasps                         Továrna          České Budějovice    Daniel Benák
  28. Bělský Amatéři                        Továrna           Bělá u Pecky             Tomáš Fousek
  29. Painkiller.team                        Special            Žďár u Staré Paky     Luboš Dytrych
  30. Čambuzáci                               Special            Hodkovice n. Moh.    Michal Bulušek
  31. Fčelaři                                       Továrna           Bukovina u Čisté       Jan Prokeš
  32. Bednáři                                     Továrna           Bukovina u Čisté       Jirka Ježek
  33. ProŠu-machři                          Továrna           Bukovina u Čisté       Vašek Prokeš
  34. Riding Wasps  II.                    Továrna           České Budějovice     Vladimír Bartoš
  35. KRAKONOŠUV PRSKOLET  Továrna           Rokytnice nad Jiz.     Pavel Doubek
  36. Buchtyboys                                Special           Čistá u Horek             Pavel Bjelka
  37. Honda Team                             Special           Čistá u Horek             Láďa Stránský
  38. Čistecká IPM děvčata               Special           Čistá u Horek             Ivana Stránská
  39. EKOMISTŘI                                Special           Studenec u Horek      Franta Horáček ml.
  40. Nevyzpytatelní                            Special            Čistá u Horek             Petr Jiřička
  41. Kozel team                                Special            Horní Branná              David Zevel
  42. Stupid BIKERS Crroo              Továrna           Nová Paka                   Miroslav Horyna
  43. Liškopíři                                     Továrna           Vrchovina                     Jirka Kout
  44. TNTuning                                   Special            Pstruží                          Dalibor Toman
  45. Mezičkáři                                     Továrna           Horní Branná              Jan Jirouš
  46. KAMIKADZE                                Továrna          Hrabačov                      Marek Vancl
  47. Jirbul team                                  Special           Břevniště                      Jana Sovová
  48. Dračí Sousedi                            Special            Varnsdorf                     Tomáš Těšitel
  49. Lovík team                                   Special            Dačice                          Jiří Lovětínský
  50. Děda team                                  Továrna           Dačice                          Jaroslav Bartoň
  51. ČDS                                              Special            Vysoké Veselí             Michael Kaprál
  52. 4SFW                                            Special            Cvrčovice                     Alena Provazníková   
  53. Podkumburské písty                  Továrna           Kumburský Újezd      Petr Plíšek
  54. JAWA Rebels                               Továrna           Mladá Boleslav          Ondřej Festa
  55. Bratrstvo kočičí pracky                Special            Sobčice                       Bronislav Svoboda
  56. LIHOCROSS                                Special             Licoměřice                 Pavel Kuchařík
  57. Šůrováci                                         Továrna           Nová Paka                  Marek Řehák
  58. MONTENERÁCI                           Továrna           Dvůr Králové n.L.       Michal Karásek
  59. Lhotakros rejsink                         Továrna          Zálesní Lhota             Karel Korda
  60. AMK Cihelna                                  Továrna         Semily                          Jan Bagin

Náhradníci:

  1. KFC Újezd                             Special                    Újezd                                 Radek Slepička
  2. Wokounci                              Továrna                   Stará Paka                       Fabián Dohnal
  3. Greenteam                            Special                   Jablonné v Podještědí   Jan Samko
  4. Fichtelracingteam Jesenný  Special                  Jesenný                            Jiří Meixner
  5. MK Pionier                              Špeciál                  Vieska nad Žitavou (SK)  Juraj Mladý
  6. Dindas team                          Special                  Česká Kamenice              Jan Podmele
  7. Hunting riders racing team  Továrna                 Žehuň                                 Pavel Bořek
  8. Elektropol team                     Special                   Varnsdorf                           Rudolf Plíhal
  9. ACmix-bar                               Továrna                  Semily                                Tomáš Celler
  10. MONSTER TEAM  (33)         Special                    Mimoň                               Zdeněk Pýcha
  11. TŘÍDVORŠTÍ  DRACI            Special                    Tři Dvory                           Petr Koutský

Dne 29.6.2010 byla registrace ukončena, startovní pole je plné, do rokle se chystá 60 posádek!

 

 

 

 

 

Menu

30. 3. Arnošt

Zítra: Kvido

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062010