Červenec 2009:

3.7.2009:   Omlouváme se všem, kdo začínají být netrpěliví. Kromě závodu však děláme spoustu jiných aktivit (www.smart-web.cz/sdhcista) a květen s červnem pro nás byly hodně hektické. Závod se neúprosně blíží, tak se teď už se budeme snažit něvěnovat se ničemu jinému.

Novinky k dnešnímu dni:

Přihlášeno je zatím 60 posádek, takže počet účastníků se pomalu začíná plnit.

Firma BMK nám dodala žlutá trička s nápisem Fichtlmánia 2009. V těchto trikách se budou pohybovat po depu a na závodišti všichni z pořadatelského týmu, takže by měli být lehce identifikovatelní. Každý bude mít navíc visačku s označením, o koho jde (komisař, technická četa atp.)

Je doladěn program a časový harmonogram. Seznámit se s ním můžete ZDE.

Proběhla finální jednání s Plzeňským Prazdrojem o podpoře tohoto projektu.

Jsou zveřejněny a rozeslány pokyny pro závodníky. Visí v levém sloupci menu nebo je najdete tady v  POKYNY pro závodníky 2009

Začala platba startovného. Je přihlášena 61 posádka.

Ladíme finální detaily. Na místě bude běhe závodu nepřetržitě posádka sanitního vozu (lékař, sestra, řidič) v depech. Dole v rokli navíc bude další zdravotnice.

9.7.2009 máme schůzku kolem motokrosu s Autoklubem. Doladíme poslední detaily ohledně zázemí a pokusíme se nafotit nějaké zajímavé části závodního okruhu.   Podle informací po autokrose je trať suchá a pěkně tvrdá - ale to se může vlivem nepředvídaných dešťů ještě mnohokrát změnit........

Po spuštění platby startovné se začíná startovní pole tenčit. Odpadlo několik posádek. Velmi nás mrzí, že odpadl Ženda team. Byl to jeden z nejvytrvalejších, nejsmolnějších a nejohlodnanějších týmů v roce 2007. Přejeme brzké vyřešení zdravotních problémů!!!   9.7.2009 je zatím přihlášeno 57 posádek. (14:30 hodin).

13.7.2009 - dovezli jsme další sady pohárů pro druhou kategorii. Takže každý člen posádky "na bedně"  dostane pohár. Pro čelní místa jsou připraveny další ceny od našich sponzorů. Pro každého diplom za absolvování závodu a pro každou stáj nějaká šumivá drobnost.

Večer jsme byli v rokli doladit poslední podrobnosti ohkledně zázemí a spolupráce s autoklubem. Zároveň zde už začaly práce na stavbě jeviště.  Pro závod použijeme spodní část depa, kam by neměl být problém se narovnat. Depa budou v šírce 6 metrů (o 1m širší než dřív v v Cistý) a dálce 13 m (o 3 m delší než v Čistý).

 

 

 

Menu

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

063000