Březen 2009:

Od 2. března jsme spustili přihlašování do závodu. Na e-mail: fichtlrokle2009@seznam.cz  je nutno zaslat registrační kartu. Dá se stáhnout z těchto stránek a poslat zpět.

Hned v první den registrace se přihlásilo 13 posádek. Zbývá tedy obsadit 67 dep........

2. března jsme vstoupili do jednání s mistrem zvuku Jirkou Horáčkem z Nové Paky, který má letité zkušenosti s ozvučováním rokle při motokrosových a autokrosovových závodech. Jeho firma bude zvučit i náš závod.

11. března je do závodu registrováno zatím 33 posádek. Máme i první zahraniční posádku a to ze Slovenska.

Proběhla jednání ohledně doprovodného programu. V pátek večer zahraje novopacká kapela Samhain produkující melodický metal. Večer by pak měla dohrát další novopacká kapela Switch Off. Ta hraje krásný rock od 60. let. Takže pohoda a bigbeat páteční noci.  V sobotu přijedou dobrovolní hasiči z Roztok u Jilemnice a předvedou v akci parní stříkačku.  Odpoledne zahraje rocková formace z Jilemnice, populární Svrab. Před závěrečným ceremoniálem pak kulturní blok zakončí dolnokalenský Scelet, opět melodický, uchu lahodící speed metal.  Na dalším doplňkovém programu stále pracujeme.

Odtahovou službu (technickou vyprošťovací četu) budou tvořit dvě čtyřkolky s přívěsy na odtah "zdechlých" strojů z trati.

Máme 20. března a před chvílí jsem zapsal 38 posádku.

Vedeme jednání o zajištění lékařského dozoru nad akcí včetně permanentní přítomnosti sanitky v místě závodu. Zatím jsme ji nikdy nepotřebovali - naše zdravotnice řešily jen oděrky nebo popáleniny od výfuků, ale jistota je jistota.

Proběhla první jednání s HVP, která bude závod pojišťovat. Pojištění bude krýt škodu způsobenou při závodu třetí osobě. Je součástí startovného. Zatím jsme to nikdy nepotřebovali, ale pro sichr Fichtlmánii 2009 pojistíme....

Proběhla další jednání s Autoklubem Nová Paka. upřesňujeme depa, závodní okruh a další podrobnosti.

 

 

 

 

Menu

12. 6. Antonie

Zítra: Antonín

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062999