Startovní listina

Zde je zveřejňován přehled posádek, které se přihlásily a po úhradě startovného jsou zaregistrovány do závodu.

Číslo před názvem posádky je pouze pořadovým číslem, nikoli číslem startovním. To bude přiděleno posádce při administrativní přejímce v den závodu.

Tato listina byla naposledy aktualizována dne 15.7.2009                                                                                    v 16:00 hodin.

p.č.    Název posádky           Kategorie   Odkud          Kontaktní jméno

  1. NVZP                                   Továrna      Čistá              Petr Jiřička
  2. PLASTEKO Team             Special       Studenec      Fr. Horáček
  3. Bubu  tým                                  Továrna     Čistá               V. Jiřička
  4. SEMTEX team                    Special        Čistá              J. Dohnal
  5. SAKO Cvrčovice                Special       Cvrčovice     J. Provazník
  6. BENETT a.s.                        Továrna      Praha         Alan Benedikt
  7. BLUSK FACTORY              Továrna      Hrádek n.N.   Mich. Blusk
  8. Jelen team                             Special       Jelen               J. Bubeník
  9. Bamboocha Team               Special       Čistá               N. Hodula
  10. Liškopíři                              Továrna         Vrchovina     J. Kout
  11. Dindas team                        Special         Č. Kamenice  J. Podmele
  12. STS Chvojkovice               Továrna         Semily             R. Hyška
  13. Čambuzáci            Special           Hodkovice n M.  Mich. Bulušek
  14. Painkiller team      Special     Žďár u St. Paky       L.Dytrych
  15. NOTOR-BEND      Továrna    Hradec Králové      Jos. Bydžovský
  16. Green tým               Special     Jablonné               J. Samko
  17. Raffan team            Special     Nová Paka        M. Hrdý
  18. Rakváři                    Special      Mimoň                Zd. Pýcha
  19. Kouzelníci               Továrna    Roztoky u Jilemnice   T. Kebrt
  20. Smetáci a spol.     Special       Hradec Králové       P. Smeták
  21. KFC                          Special       Nemyčeves              D. Kareš
  22. NASA                       Special        Broumov                 Z.  Jarý
  23. Jawa4ever              Továrna      H. Branná                J.Jirouš
  24. Kerosin team          Továrna      Praha                       M. Kocourek
  25. Podkumburské písty  Továrna  Kumburský Újezd       P.Plíšek
  26. Držáci                              Továrna        Kostelec           V.Nekvapil
  27. RIDING WASPS          Továrna            Hluboká n. Vl.     D. Benák
  28. ČS2tS                         Special       Čistá                     Mar. Plecháč
  29. Freelanka                   Special       Čistá                    Mil. Plecháč
  30. Špejchar racing team  Továrna   Semily           Vít. Fikar
  31. Jirbul team       Special          Břevniště             J. Sovová
  32. Wilis team          Special          Břevniště            J. Sovová
  33. Krakonoš Boys  Special       Vrchlabí                M. Baklík
  34. Divočáci               Továrna      Harrachov           D. Jeník
  35. Chalupáři              Továrna   Slavkov u Brna    M.Z. Zachoval
  36. Varta team             Special      Jesenný              J. Meixner
  37. Bednáři               Továrna        Bukovina u Čisté  J. Ježek
  38. Fčelaři                  Továrna       Bukovina u Čisté  J. Prokeš
  39. ProŠumachři      Továrna       Bukovina u Čisté   V.Prokeš
  40. Bratrstvo kočičí pracky Speciál  Sobčice       Br. Svoboda
  41. JOHN DEERE TEAM    Továrna   Čistá u Horek  M. Tůma
  42. NEDOJEDEM      Special         Borovnice      P. Bjelka
  43. MK Pionier           Špecial         Vieska n Ž.    J. Mladý       (SR)
  44. Chropl team        Továrna     Nové Město n.M.  J. Ficenec
  45. Motýl team            Továrna    Nová Paka        P. Hodas
  46. Elektropol team 1      Special      Varnsdorf           R. Plíhal
  47. Elektropol team 2       Special      Varnsdorf          M. Plíhal
  48. Penzist-racing-team   Special    Ochoz u Brna   J. Kapounek
  49. KAMIKADZE               Továrna     Hrabačov          Marek Vancl
  50. Alfa team                      Továrna    H.Králové          Č. Rak
  51. LIHO Cross               Special        Licoměřice        P. Kuchařík

 

 

 

 

Uhradili jste startovné a vaše posádka tu není zapsána? Pak někde něco zadrhlo a volejte na 602 216 907. Ať vše můžeme dořešit.

 

 

 

Menu

9. 4. Dušan

Zítra: Darja

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062016