Přihlášená družstva

 Pokud se tu nenajdete a přesto jste se přihlásili na přihlašovací e-mail, kontaktujte pořadatele na t.č. 602 216 907. 

Tento seznam byl naposledy aktualizován dne 15.07.2009  ve  16:00 hodin.

MODRÁ     - posádka zapsána na startovní listinu

Fialová - posádka ze závodu odstoupila

Žlutá - s týmem se nedaří komunikovat, ale některé podmínky  splnil

p.č.    Posádka                Kategorie     Odkud           Kontaktní jméno

  1. Semtex team           Speciál      Čistá (SM)                 J.Dohnal
  2. Jelen   team     Speciál      Jelen  (KO)                       J. Bubeník
  3. MACAN team          Special      Jelen (KO)                 T. Pospíšil      +
  4. VlaVa team              Special      Jelen (KO)                  L. Vlasák       +
  5. Bouřka team          Továrna     Jelen (KO)                 J. Buřival        +
  6. BuBu                         Továrna    Čistá  (SM)                 V. Jiřička
  7. SAKO Cvrčovice   Special     Cvrčovice (KL)         J. Provazník
  8. NASA                        Special     Broumov (NA)              Zd. Jarý
  9. Painkiller team       Speciál      Žďár u St. Paky(SM)   L. Dytrych
  10. Riding Wasps        Továrna    Hluboká nad Vl.           Dan. Benák
  11. Raffan team            Speciál      Nová Paka                     M. Hrdý
  12. Plasteko team        Speciál      Studenec                       F. Horáček
  13. Bamboocha team  Special      Čistá                               N. Hodula
  14. Notor-Bend              Továrna     Skalička                       L.Hoška
  15. ČS2tS                        Special        Čistá                            M.Plecháč
  16. Krakonoš boys       Special        Vrchlabí                      M. Baklík
  17. AQUAPLYN team   Továrna     Nová Paka         J. Truneček       +
  18. Čerpačka Vidochov Továrna    Vidochov                  J. Rulf     +   
  19. Fichtl Dačice                Special    Dačice                        B. Hort    + 
  20. Fčelaři                           Továrna    Bukovina                 J. Prokeš
  21. Bednáři                          Továrna    Bukovina                J. Ježek
  22. Podkumburské písty  Továrna    Kumb. Újezd         P.Plíšek
  23. ProŠumachři              Továrna    Bukovina               V. Prokeš
  24. Alfa team                      Továrna      H. Králové             Č. Rak
  25. Divočáci                      Továrna      Harachov                D. Jeník
  26. Chalupáři                    Továrna      Slavkov u Brna    M.Z. Zachoval
  27. ČS2tS- Freelanka       Special      Čistá                     M.Plecháč
  28. MK Pionier              Špeciál         Vieska n. Žit.  (SR)  J. Mladý
  29. KAMIKADZE              Továrna      Hrabačov            M. Vancl
  30. Kouzelníci                    Továrna    Roztoky u Jil.     T. Kebrt
  31. John Deere TEAM      Továrna        Čistá                    P. Tůma
  32. Pivní skauti               Special           Dolany               O. Poláček
  33. Bratrstvo kočičí pracky  Special    Sobčice          Br. Svoboda
  34. Dindas team                 Special     Česká Kamenice  J.Podmele
  35. Jawa 4ever                  Továrna     Horní Branná    J. Jirouš
  36. MANTISA Racing       Special      Zlín                     Vl. Hrabčík  +
  37. MOTOPIONIER TLMAČE  Špeciál  Tlmače (SR)   G. Mikloš
  38. Špejchar racing team Semily  Továrna  Semily    Vít. Fikar 
  39. MOTÝL team        Továrna    Nová Paka                    P. Hodas
  40. CHROPL Team    Továrna  Nové Město nad Metují  J. Ficenec
  41. Přátelé modrého dýmu   Továrna    Dvůr Kr.nL.     R. Nechuta  +
  42. AMK Cihelna              Special       Semily                J. Bagin
  43. STS Chvojkovice     Továrna    Semily                Rob. Hyška
  44. Elektropol team 1      Special      Varnsdorf           R. Plíhal
  45. Elektropol team 2       Special      Varnsdorf          M. Plíhal
  46. JIRBUL TEAM             Special       Břevniště         J. Sovová
  47. Smetáci a spol.      Special        Hradec Králové  P. Smeták
  48. Šedivák              Special       Česká Kamenice      Jar. Králík     +
  49. LIŠKOPÍŘI         Továrna     Vrchovina                   J. Kout
  50. KFC              Special              Nemyčeves             D. Kareš
  51. Kerosin team Praha    Továrna    Praha              M. Kocourek
  52. Čambuzáci  Special   Hodkovice nad Mohelkou  Mich. Bulušek
  53. Green team       Special       Jablonné                     J. Samko
  54. Rakváři Mimoň    Special     Mimoň                       Zd. Pýcha
  55. Benett a.s.        Továrna     Praha                    Alan Benedikt
  56. Wilis team           Special              Břevniště              J. Korpa
  57. NVZP           Továrna               Čistá u Horek        Petr Jiřička
  58. BLUSK FACTORY   Továrna   Hrádek n.N.       Mich. Blusk
  59. Držáci           Továrna             Kostelec                 V. Nekvapil
  60. Varta team    Special              Jesenný                 J. Meixner
  61. NEDOJEDEM    Special        Borovnice               P. Bjelka
  62. Penzist-racing-team   Special  Ochoz u Brna   Jos. Kapounek
  63. LIHO Cross      Special     Licoměřice                  Pavel Kuchařík

 

Žádáme členy posádek: Pivní skauti Kolín,  AMK Cihelna Semily  a  MOTOPIONIER Tlmače, aby neprodleně kontaktovali pořadatele ohledně své účasti v závodě!!!!

Registrace byla definitivně ukončena!!!!

 Do závodu Fichtlmánia 2009 se již není možné přihlásit.

Třeba někdy příště......................

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu

9. 4. Dušan

Zítra: Darja

 www.jawa50zavody.wz.cz

www.mx4life.cz

www.jawacz-dily.cz

Návštěvnost stránek

062016