Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Kalendář akcí 2018

Kalendář akcí 2018

6. ledna od 15:30 hodin se v kostele sv. Prokopa, opata uskuteční vánoční pásmo dětí Základní školy Komenského, Nová Paka "Tříkrálovské setkání s písničkou". Výtěžek z dobrovolného vstupného  bude použit na odvodnění kostela v roce 2018.

20. ledna proběhne v sokolovně další z tradičních Dětských karnevalů. Opět pod taktovkou DS Floriánek. Podrobnosti budou zveřejněny.

7. února proběhne ve Spolkovém domě od 16:00 hodin Povídání o čokoládě v rámci pravidelného setkání dříve narozených. Přijít ale může kdokoli.

10. února  odehrají ochotníci z Peřimova od 18:00 hodin v sokolovně divadelní představení Dívčí válka.

17. února zvou hasiči na tradiční Hasičský bál od 20:00 hodin v sokolovně. Zahraje Člověče, nezlob se. Tombola, miss a další zajímavý program. Doprava svozovým autobusem zdarma.

10. března pořádají hasiči už IV. ročník mariášového turnaje. Začátek 8:30 ve Spolkovém domě.

20. března pořádá kulturní komise besedu "Krkonoše, hory plné pokladů". promítat a vyprávět o našich velehorách přijede Luboš Jiřiště ze Žďáru.

20. a 21. dubna bude uspořádána sbírka materiálu pro Diakonii Broumov.

22. dubna se chystá První jarní výstup na Čisteckou hůru ve spolupráci s hasiči z Borovnice. Z Čisté se vyrazí ve 14:00 hodin od obecního úřadu.

30. dubna proběhne Čarodějnická sešlost, tentokrát před hasičskou zbrojnicí

1. května od 13:00 hodin se uskuteční na hřišti už XVII. ročník soutěže o Pohár velitele mladých hasičů v požárním útoku. Při nástupu soutěžních družstev proběhne slavnostní dekorování praporu hasičů a vlajky obce praporovými šňůrami v barvách trikolory. Akce k výročí vzniku republiky.

Od 5. května připravují hasiči projekce hokejových utkání z MS v ledním hokeji. Projekce budou ve Spolkovém domě, otevřeno bude vždy 15.minut před začátkem utkání. 

19. května v sokolovně pořádá Jilemnicko, svazek obcí, akci Muzi(y)ka pomáhá. V rámci mezinárodního projektu zahrají české kapely Megaděs a Rimortis a z Polska přijede Plethora. Vstup zdarma, výtěžek z občerstvení bude použit na financování sociálních služeb v Čisté.

25. května od 13:00 hodin bude na hřišti probíhat akce 100 x 1000, kdy se sto běžců pokusí zdolat kilometrovou trať. Akce k výroční vzniku republiky.

1. června od 15:00 u školy bude probíhat sportovní odpoledne se soutěžemi pro děti.

14. června se v sokolovně uskuteční akademie školky a školy

7. července v podvečer od 16. hodin zvou myslivci na zvěřinové hody spojené od 19. hodin s country zábavou na chatě Bumbálka

8. července by pak měla proběhnout obecní pouť v tradičním duchu u obecního úřadu s koňmi, projížďkami okolím. Nově přijedou letečtí modeláři a na závěr nebude chybět VOSA JEDE.

18. srpna proběhne další ročník cykloakce Čisteckej pedál. Start a cíl na hřišti v centru obce. Na zakončení by měl opět zahrát DECL Band a připravujeme i ohňostroj.

6. října od 15:00 hodin proběhne na plácku v Markvaticích slavnostní zakončení projektu restaurování kapličky spojené s jejím žehnáním. Bude i drobné občerstvení.

10. října připravuje od 15:00 hodin v sokolovně čistecká škola Bazárek oblečení a dalšího vybavení.

13. října pořádá Ranč Montara v okolí Čisté I. Hubertovu jízdu.

14. října od 14:00 hodin ve Spolkovém domě proběhne letošní vítání občánků. Děti s rodiči a rodinnými příslušníky budou adresně pozvány v předstihu.

17. října od 17:00 hodin proběhne ve Spolkovém domě beseda s Lubošem Jiřiště ze Žďáru o jeho cestě do Indie.

20. října se připravuje další ročník akce Rock for Church. Výtěžek letošní benefice by měl být použit na dofinancování odvodnění základů čisteckého kostelíka, které se realizuje v tomto roce. Zahraje Megaděs, ČiPřiDO a FreeRiders.

27. října bychom si chtěli připomenout 100 let od vzniku Československa. Proběhne kladení věnců u desek padlých, kulturní pořad s přednáškou a mše svatá v kostele za padlé v první světové válce. Podrobnosti se upřesňují.

9. prosince se uskuteční od 14:00 hodin v sokolovně letošní předvánoční posezení pro seniory. V programu má opět místo oblíbený moderátor Zdeněk Kaňka a duo ADAMIS ze Šlágru...

 

Informační SMS

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Tip na výlet

Počasí

Středa Jasno 20/9 °C
Čtvrtek Jasno 20/11 °C
Pátek Skoro jasno 18/11 °C
Sobota Jasno 15/7 °C

Návštěvnost stránek

409671