Nejvýchodnější obec Libereckého kraje
mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Kalendář akcí 2018

Kalendář akcí 2018

6. ledna od 15:30 hodin se v kostele sv. Prokopa, opata uskuteční vánoční pásmo dětí Základní školy Komenského, Nová Paka "Tříkrálovské setkání s písničkou". Výtěžek z dobrovolného vstupného  bude použit na odvodnění kostela v roce 2018.

20. ledna proběhne v sokolovně další z tradičních Dětských karnevalů. Opět pod taktovkou DS Floriánek. Podrobnosti budou zveřejněny.

7. února proběhne ve Spolkovém domě od 16:00 hodin Povídání o čokoládě v rámci pravidelného setkání dříve narozených. Přijít ale může kdokoli.

10. února  odehrají ochotníci z Peřimova od 18:00 hodin v sokolovně divadelní představení Dívčí válka.

17. února zvou hasiči na tradiční Hasičský bál od 20:00 hodin v sokolovně. Zahraje Člověče, nezlob se. Tombola, miss a další zajímavý program. Doprava svozovým autobusem zdarma.

10. března pořádají hasiči už IV. ročník mariášového turnaje. Začátek 8:30 ve Spolkovém domě.

20. března pořádá kulturní komise besedu "Krkonoše, hory plné pokladů". promítat a vyprávět o našich velehorách přijede Luboš Jiřiště ze Žďáru.

20. a 21. dubna bude uspořádána sbírka materiálu pro Diakonii Broumov.

22. dubna se chystá První jarní výstup na Čisteckou hůru ve spolupráci s hasiči z Borovnice. Z Čisté se vyrazí ve 14:00 hodin od obecního úřadu.

30. dubna proběhne Čarodějnická sešlost, tentokrát před hasičskou zbrojnicí

1. května od 13:00 hodin se uskuteční na hřišti už XVII. ročník soutěže o Pohár velitele mladých hasičů v požárním útoku. Při nástupu soutěžních družstev proběhne slavnostní dekorování praporu hasičů a vlajky obce praporovými šňůrami v barvách trikolory. Akce k výročí vzniku republiky.

Od 5. května připravují hasiči projekce hokejových utkání z MS v ledním hokeji. Projekce budou ve Spolkovém domě, otevřeno bude vždy 15.minut před začátkem utkání. 

19. května v sokolovně pořádá Jilemnicko, svazek obcí, akci Muzi(y)ka pomáhá. V rámci mezinárodního projektu zahrají české kapely Megaděs a Rimortis a z Polska přijede Plethora. Vstup zdarma, výtěžek z občerstvení bude použit na financování sociálních služeb v Čisté.

25. května od 13:00 hodin bude na hřišti probíhat akce 100 x 1000, kdy se sto běžců pokusí zdolat kilometrovou trať. Akce k výroční vzniku republiky.

1. června od 15:00 u školy bude probíhat sportovní odpoledne se soutěžemi pro děti.

14. června se v sokolovně uskuteční akademie školky a školy

7. července bude obec pořádat pouťový fotbalový turnaj na hřišti. V podvečer pak zvou myslivci na zvěřinové hody spojené s country zábavou na chatě Bumbálka

8. července by pak měla proběhnout obecní pouť v tradičním duchu u obecního úřadu s koňmi, projížďkami okolím, a možná přijede i VOSA.

18. srpna proběhne další ročník cykloakce Čisteckej pedál. Na zakončení by měl opět zahrát DECL Band a připravujeme i ohňostroj.

 

Informační SMS

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Tip na výlet

Počasí

Neděle Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 15/10 °C
Pondělí Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 21/10 °C
Úterý Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 23/12 °C
Středa Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 22/12 °C

Návštěvnost stránek

392181