Vyhledat v textu

Kalendář akcí 2017

Zde najdete kalendář akcí v obci, které se chystáme pořádat buď sami, nebo je organizují spolky apod. Zveřejnění informace je bezplatné. Negarantujeme správnost a úplnost informací u aktivit, které nepořádá sama obec

21. ledna 2017 od 14:00 hodin v sokolovně proběhne Dětský karneval. Pořádá DS Floriánek. Živá hudba, soutěže, bohaté občerstvení. Dobrovolný vstup.

27. ledna 2017 od 17:00 hodin se ve Spolkovém době uskuteční beseda s cestovatelem Lubošem Jiřiště o jeho loňské cestě po Irsku. Pořádá kulturní komise obce ve spolupráci s hasiči. Drobné občerstvení zajištěno. Vstup dobrovolný.

1. února 2017 od 16:00 hodin se ve Spolkovém domě uskuteční první letošní pravidelné posezení seniorů. Organizuje kulturní komise obce. Ač poněkud s předstihem, bude mít masopustní ráz.

4. února 2017 od 14:00 hodin pořádají hasiči na svahu nad vodárnou Krakonošovu jízdu na čemkoli mykem z kopce. Občerstvení je zajištěno. Z důvodu nezpůsobilé trati akce přeložena na neděli 12.2.2016 od 14:00 na stejném místě.

18. února 2017 od 20:00 hodin zvou hasiči na Hasičský bál do sokolovny. Hraje Člověče nezlob se. Vystoupí mladí bubeníci z Domu dětí Nová Paka, bude volba miss, soutěže o ceny, bohaté občerstvení. Předprodej zvaním. Lístky v předprodeji dále u domovníka hasičské zbrojnice nebo v Galanterii Petry Urbanové v Nové Pace. Svozový autobus z Nové Paky zdarma.

24. února bude v sokolovně probíhat odpoledne od 15:00 hodin firemní turnaj S&W ve stolní tenisu. Herní účast jen pro zaměstnance firmy. Přijít povzbudit však může široká veřejnost. Občerstvení bude zajištěno.

11. března 2017 od 10:00 hodin se ve Spolkovém domě uskuteční III. ročník Mariášového turnaje. Pořádá SH ČMS - SDH Čistá u Horek. Přihlášky až na místě, registrace od 8:30 hodin.

23. března 2017 od 17:00 se ve Spolkovém domě uskuteční beseda s cestovatelem a motocyklovým novinářem Jaroslavem Šímou "Sen o Dakaru". Pořádá kulturní komise obce ve spolupráci s hasiči. Drobné občerstvení zajištěno. Vstup dobrovolný.

5. dubna od 16:00 hodin ve Spolkovém domě proběhne druhé pravidelné setkání seniorů. Součástní podvečera bude i soutěž o "nej" bramborový salát......

30. dubna připravují hasiči tradiční Čarodějnickou sešlost. Bude ale jiná, než v předchozích letech. Půjde o návrat k pálení ohně na kopci, konkrétně nad bývalým pivovarem. Stánek s drobným občerstvením bude na místě. Za nepřízně počasí se akce ruší. V 18:30 hodin lampionový průvod od školy na místo konání. Z důvodu špatného počasí se akce zrušila a náhradní program proběhne u školy a ve Spolkovém domě.

1. května 2017 se od 13:00 hodin na cvičišti v centru obce uskuteční XVI. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku o Pohár velitele SDH Čistá u Horek. Soutěží družstva mladých hasičů Libereckého a Královéhradeckého kraje. Občerstvení z udírny.

20. května proběhne v sokolovně druhý ročník benefiční akce Rock pro Cobru. Vystoupí ČiPřiDO, MEGADĚS a hosté. 

10. června připravuje kulturní komise obce výlet pro seniory do Ratibořic - Babiččina údolí. Dopravu hradí obec, ostatní náklady (vstupy a občerstvení) - každý účastník sám.

8. července 2017 pořádají hasiči u Spolkového domu od 14:00 hodin pouťové Střelecké závody. Ve stejný den proběhnou na chatě Bumbálce zvěřinové hody s country zábavou. Od 16:00 hodin bude myslivecká kuchyně a od 19:00 hodin country zábava. Pořádá MS Černý háj.

9. července 2017 od 13:30 hodin se připravuje program Čistecké pouti na hřišti a dalších místech po obci.

2. srpna od 16:00 hodin za školou připravuje kulturní komise posezení pro seniory spojené s letním opékáním uzeniny. Při nepřízni počasí se akce uskuteční ve Spolkovém domě.

19. srpna se připravuje další ročník cyklotoulání Podkrkonoším "Čisteckej pedál 2017". Po skončení bude posezení s hudbou a občerstvením a proběhne vyhlášení trojakce "VČV 200"Večer pro všechny příchozí, cyklisty, usedlíky i chalupáře či rekreanty je připravena taneční zábava s českolipskou kapelou Decl Band a kolem 22. hodiny pak Jenda Horáček odpálí ohňostroj.

Od 22. do 30. září se uskuteční ve Spolkovém domě výstava obrazů a dřevořezeb pana Josefa Schorma doplněná výrobky firmy DaMiRS Čistá u Horek. Výstava bude prodejní.

23. září by měla proběhnout další dopravně bezpečnostní akce na silnici v naší obci se soutěží pro účastníky silničního provozu za účasti hasičů, záchranářů, policistů i zástupců pojišťovny. Odpoledne program doplní ukázky složek IZS na hřišti v centru obce. Pro nepřízeň počasí byl program omezen jen na odpolední část, která i přes vytrvalý déšť na hřišti proběhla.

4. října zve kulturní komise seniory na pravidelné setkání od 16:00 hodin ve Spolkovém domě, tentokrát spojené s ochutnávkami burčáku.

21. října uspořádá obec ve spolupráci s dobrovolníky další ročník benefice Rock for Church. V sokolovně zahrají regionální rockové kapely MEGADĚS, Fénix a ČiPřiDO. Výtěžek podpoří výměnu oken na čisteckém kostelíku sv. Prokopa, opata.

29. října připravuje obec vítání nových občánků ve Spolkovém domě.

17. listopadu od 19:00 hodin ve Spolkovém domě proběhne projekce a beseda na téma Route 66. Vstupné dobrovolné, občerstvení bude zajištěno. 

26. listopadu připravuje kulturní komise obce tradiční předvánoční posezení pro seniory. Začátek ve 13:30 hodin. Program zpestří DUO ADAMIS známé z TV Šlágr a moderátor Zdeněk Kaňka. 

29. listopadu připravuje škola tradiční předvánoční jarmark - trhy s výrobky dětí a rodičů. začátek ve 14.00 hodin v budově školy. Připraveno bude i drobné občerstvení.

29. prosince se ve Spolkovém domě uskuteční Vánoční mejdan s ČiPřiDO. Začátek je plánován na 19. hodinu. jako host vystoupí kapela Nahá sestra.

31. prosince od 14:00 hodin pořádají hasiči ve spolupráci s obcí zakončení roku - "Silvestřík". Na dvoře školy budou soutěže, na děti čeká ozdobený stromeček a rok uzavře tradiční ohňostroj.

Kalendář akcí 2018

7. ledna od 15:30 hodin se v kostele sv. Prokopa, opata uskuteční vánoční pásmo dětí Základní školy Komenského, Nová Paka. Podrobnosti ještě upřesňujeme.

20. ledna proběhne v sokolovně další z tradičních Dětských karnevalů. Opět pod taktovkou DS Floriánek. Podrobnosti budou zveřejněny.

27. ledna připravuje škola svůj ples. kromě termínu zatím nejsou známy další podrobnosti.

17. února zvou hasiči na tradiční Hasičský bál od 20:00 hodin v sokolovně. Zahraje Člověče, nezlob se. Tombola, miss a další zajímavý program. Doprava svozovým autobusem zdarma.