Vyhledat v textu

Kalendář akcí 2017

Zde najdete kalendář akcí v obci, které se chystáme pořádat buď sami, nebo je organizují spolky apod. Zveřejnění informace je bezplatné. Negarantujeme správnost a úplnost informací u aktivit, které nepořádá sama obec

21. ledna 2017 od 14:00 hodin v sokolovně proběhne Dětský karneval. Pořádá DS Floriánek. Živá hudba, soutěže, bohaté občerstvení. Dobrovolný vstup.

27. ledna 2017 od 17:00 hodin se ve Spolkovém době uskuteční beseda s cestovatelem Lubošem Jiřiště o jeho loňské cestě po Irsku. Pořádá kulturní komise obce ve spolupráci s hasiči. Drobné občerstvení zajištěno. Vstup dobrovolný.

1. února 2017 od 16:00 hodin se ve Spolkovém domě uskuteční první letošní pravidelné posezení seniorů. Organizuje kulturní komise obce. Ač poněkud s předstihem, bude mít masopustní ráz.

4. února 2017 od 14:00 hodin pořádají hasiči na svahu nad vodárnou Krakonošovu jízdu na čemkoli mykem z kopce. Občerstvení je zajištěno. Z důvodu nezpůsobilé trati akce přeložena na neděli 12.2.2016 od 14:00 na stejném místě.

18. února 2017 od 20:00 hodin zvou hasiči na Hasičský bál do sokolovny. Hraje Člověče nezlob se. Vystoupí mladí bubeníci z Domu dětí Nová Paka, bude volba miss, soutěže o ceny, bohaté občerstvení. Předprodej zvaním. Lístky v předprodeji dále u domovníka hasičské zbrojnice nebo v Galanterii Petry Urbanové v Nové Pace. Svozový autobus z Nové Paky zdarma.

24. února bude v sokolovně probíhat odpoledne od 15:00 hodin firemní turnaj S&W ve stolní tenisu. Herní účast jen pro zaměstnance firmy. Přijít povzbudit však může široká veřejnost. Občerstvení bude zajištěno.

11. března 2017 od 10:00 hodin se ve Spolkovém domě uskuteční III. ročník Mariášového turnaje. Pořádá SH ČMS - SDH Čistá u Horek. Přihlášky až na místě, registrace od 8:30 hodin.

23. března 2017 od 17:00 se ve Spolkovém domě uskuteční beseda s cestovatelem a motocyklovým novinářem Jaroslavem Šímou "Sen o Dakaru". Pořádá kulturní komise obce ve spolupráci s hasiči. Drobné občerstvení zajištěno. Vstup dobrovolný.

5. dubna od 16:00 hodin ve Spolkovém domě proběhne druhé pravidelné setkání seniorů. Součástní podvečera bude i soutěž o "nej" bramborový salát......

30. dubna připravují hasiči tradiční Čarodějnickou sešlost. Bude ale jiná, než v předchozích letech. Půjde o návrat k pálení ohně na kopci, konkrétně nad bývalým pivovarem. Stánek s drobným občerstvením bude na místě. Za nepřízně počasí se akce ruší. V 18:30 hodin lampionový průvod od školy na místo konání. Z důvodu špatného počasí se akce zrušila a náhradní program proběhne u školy a ve Spolkovém domě.

1. května 2017 se od 13:00 hodin na cvičišti v centru obce uskuteční XVI. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku o Pohár velitele SDH Čistá u Horek. Soutěží družstva mladých hasičů Libereckého a Královéhradeckého kraje. Občerstvení z udírny.

20. května proběhne v sokolovně druhý ročník benefiční akce Rock pro Cobru. Vystoupí ČiPřiDO, MEGADĚS a hosté. 

10. června připravuje kulturní komise obce výlet pro seniory do Ratibořic - Babiččina údolí. Dopravu hradí obec, ostatní náklady (vstupy a občerstvení) - každý účastník sám.

8. července 2017 pořádají hasiči u Spolkového domu od 14:00 hodin pouťové Střelecké závody. Ve stejný den proběhnou na chatě Bumbálce zvěřinové hody s country zábavou. Od 16:00 hodin bude myslivecká kuchyně a od 19:00 hodin country zábava. Pořádá MS Černý háj.

9. července 2017 od 13:30 hodin se připravuje program Čistecké pouti na hřišti a dalších místech po obci.

2. srpna od 16:00 hodin za školou připravuje kulturní komise posezení pro seniory spojené s letním opékáním uzeniny. Při nepřízni počasí se akce uskuteční ve Spolkovém domě.

19. srpna se připravuje další ročník cyklotoulání Podkrkonoším "Čisteckej pedál 2017". Po skončení bude posezení s hudbou a občerstvením a proběhne vyhlášení trojakce "VČV 200"Večer pro všechny příchozí, cyklisty, usedlíky i chalupáře či rekreanty je připravena taneční zábava s českolipskou kapelou Decl Band a kolem 22. hodiny pak Jenda Horáček odpálí ohňostroj.

Od 22. do 30. září se uskuteční ve Spolkovém domě výstava obrazů a dřevořezeb pana Josefa Schorma doplněná výrobky firmy DaMiRS Čistá u Horek. Výstava bude prodejní.

23. září by měla proběhnout další dopravně bezpečnostní akce na silnici v naší obci se soutěží pro účastníky silničního provozu za účasti hasičů, záchranářů, policistů i zástupců pojišťovny.

21. října uspořádá obec ve spolupráci s dobrovolníky další ročník benefice Rock for Church. V sokolovně zahrají regionální rockové kapely MEGADĚS, Fénix a ČiPřiDO. Výtěžek podpoří obnovu sochy sv. Jana Nepomuckého v Čisté.

26. listopadu připravuje kulturní komise obce tradiční předvánoční posezení pro seniory. Začátek ve 13:30 hodin. Program zpestří DUO ADAMIS známé z TV Šlágr a moderátor Zdeněk Kaňka.