Vyhledat v textu

Přihlášení účastníci

Řádné přihlašování bylo ukončeno!

stav k 22.7.2015

                        

  1. Aleš Kvarda                                                Jilemnice                                    VČV200ka
  2. Jaroslav Kvarda                                        Jilemnice                                     VČV200ka
  3. Jan Honců                                                 Mrklov                                            VČV200ka
  4. František Strnádek                                  Mrklov                                            VČV200ka
  5. Jiří Štěpánek                                             Studenec                                      VČV200ka
  6. Jan Kolář                                                   Studenec                                      VČV200ka
  7. Pavel Horáček                                          Dvůr Králové nad Labem           VČV200ka
  8. Vladimír Trejbal                                        Studenec                                      VČV200ka
  9. Lenka Trejbalová                                     Studenec                                      VČV200ka
  10. Ivana Hanzlíková                                      Studenec                                      VČV200ka
  11. Milan Hanzlík                                            Studenec                                      VČV200ka
  12. Zdeněk Hanzlík                                        Studenec                                      VČV200ka
  13. Milan Jadlovsky                                        Dolní Branná                               VČV200ka
  14. Josef Tuláček                                           Jilemnice                                     VČV200ka
  15. Petr Kosina                                               Vítkovice                                       VČV200ka
  16. Vladislav Ertl                                             Mladé Buky                                  VČV200ka
  17. Kristána Ertlová                                        Mladé Buky                                  VČV200ka
  18. Roman Lukeš                                           Jilemnice                                     VČV200ka
  19. Jiří Kubín                                                   Čermná                                         VČV200ka
  20. Miroslav Janouch                                     Jilemnice                                      VČV200ka
  21. Pavel Faistaver                                         Dolní Štěpanice                           VČV200ka
  22. Jan Ječný                                                   Vrchlabí                                         VČV200ka
  23. Vítězslav Kodym                                        Horní Olešnice       
  24. Petr Hájek                                                  Mostek - Souvrať
  25. Veronika Hájková                                     Mostek - Souvrať
  26. Silvie Kodymová                                        Horní Olešnice
  27. Jiří Koudelka                                              Víchová nad Jizerou
  28. Jiří Holubec                                                Semily
  29. Jiří Odvárko                                                Jilemnice
  30. Michal Farský                                             Víchová nad Jizerou
  31. Roman Ulrich                                            Hostinné
  32. František Mach                                          Horní Branná
  33. Eva Albrechtová                                         Studenec
  34. Zdenek Albrecht                                         Studenec 
  35. Lubor Karásek                                           Čistá u Horek
  36. Zdeňka Karásková                                    Čistá u Horek              
  37. Kamila Kordíková                                       Košov
  38. Veronika Suchardová                                Lázně Bělohrad
  39. Jana Suchardová                                       Lázně Bělohrad
  40. Blanka Kólová                                             Lomnice nad Popelkou
  41. Břetislav Sucharda                                    Lázně Bělohrad
  42. Tomáš Hejduk                                            Semily                                         VČV200ka
  43. Vladimír Fišera                                         Semily                                          VČV200ka 
  44. Jan Fišera                                                  Semily                                          VČV200ka
  45. Zdeněk Flajšr                                            Semily                                           VČV200ka
  46. František Šubrt                                         Lomnice nad Popelkou              VČV200ka
  47. Jitka Šubrtová                                           Lomnice nad Popelkou               VČV200ka
  48. Miroslav Vízner                                         Horní Sytová
  49. Jiří Nosek                                                  Levínská Olešnice
  50. Petr Holuška                                             Čermná
  51. Lubomír Svoboda                                     Praha
  52. Václav Souček                                           Odolena Voda
  53. Petr Valenta                                                Borovnička                                      VČV200ka
  54. Martina Valentová                                      Borovnička
  55. Stanislav Rydval                                        Borovnička
  56. Lucie Rydvalová                                        Borovnička
  57. František Hubáček                                   Pilníkov
  58. Laďka Šlesingrová                                   Jičín
  59. Pavel Šlesingr                                           Jičín
  60. Karel   Košťál                                            Hořice v Podkrkonoší
  61. Olga Košťálová                                         Hořice v Podkrkonoší
  62. Antonín Bačík                                             Skalice                                               VČV200ka
  63. Tomáš Hajnyš                                           Dvůr Králové nad Labem
  64. Zbyněk Malinský                                        Křižlice                                                  VČV200ka
  65. Petra Kolářová                                           Studenec                                               VČV200ka
  66. Roman Kracík                                           Víchová nad Jizerou
  67. Vladimíra Bulušková                                Studenec
  68. Jan Hák                                                       Studenec
  69. Romana Háková                                        Studenec
  70. Jitka Spurná                                                Praha                                                        VČV200ka
  71. Vladimír Borůvka                                        Praha                                                          VČV200ka
  72. Petr Reichel                                                 Praha                                                           VČV200ka
  73. Tomáš Svoboda                                         Praha                                                            VČV200ka
  74. Miroslav Kobr                                              Víchová nad Jizerou                                    VČV200ka 
  75. Stanislav kracík                                           Pilníkov        
  76. Miroslav Košťál                                            Pilníkov
  77. Antonín Bejr                                                  Pilníkov
  78. Jiří Hofman                                                   Jilemnice
  79. Pavel Mašek                                                 Jilemnice
  80. Jaroslav Nosek                                           Jilemnice                                                       
  81. Zdeněk Vlačiha                                           Borovnice
  82. Tomáš Netík                                                Mladé Buky                                                      VČV200ka 
  83. David Mánek                                                Jilemnice
  84. Martin Nový                                                   Hostinné                                                             VČV200ka
  85. Markéta Buštová                                          Valteřice                                                               VČV200ka
  86. Vendula Němcová                                       Český Brod                                                          VČV200ka 
  87. Jindřich Burda                                              Kunčice                                                                VČV200ka 
  88. Ladislav Farský                                            Praha                                                                    VČV200ka 
  89. Zdeněk Pipek                                               Nová Paka                                              
  90. Luděk Hanč                                                  Jilemnice                                                               VČV200ka 
  91. Luděk Hanč ml.                                            Jilemnice                                                               VČV200ka 
  92. Tereza Hančová                                            Jilemnice                                                      VČV200ka 
  93. Zuzana Hanušová                                        Dolní Štěpanice                                           VČV200ka 
  94. Jiří Horáček                                                    Dolní Štěpanice                                           VČV200ka 
  95. Martin Horáček                                              Horní Branná                                                VČV200ka 
  96. Lenka Lauerová                                            Jilemnice
  97. Robert Lukeš                                                   Víchová
  98. Vlasta Hrubá ml.                                            Víchová                                                         VČV200ka
  99. Lucie Kobrová                                                Peřimov                                                         VČV200ka
  100. Stanislav Nechanický                                   Jilemnice                                                       VČV200ka
  101. Marek Mizera                                                  Nová Paka
  102. Miroslav Hanuš                                             Víchová                                                            VČV200ka